Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvárjátok hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárjátok hogy a párotok feltöltsön rólatok (/vagy amin te is szerepelsz) képet közösségi portálokra?

Figyelt kérdés

a legtöbb 10en-20on éves "Elfacebookcentralizálodott" kis világa szerint "ami nincs facén, az nem létezik"

1 db ismerősöm sincs aki ne árasztaná el az üzenőfalat szerelme képeivel.


Én az ő helyében hatalmas kontrasztnak érzeném, hogy nem töltöttem fel semmit róla/rólunk, pedig már 2 éve együtt vagyunk.

Nem azért mert szégyelleném - a világ legszexibb pasasa - vagy nem szeretném. Egyszerűen nekem ez nem fontos. Nem is értem ezt a mániát :)

De most nem a társadalmi elvárásokat nézzük, hanem az ő szemszögét.


Tudom, hogy ez nem egy nagy probléma, csak közvéleményt-kutatok, hogy bennetek lenne-e egy kis tüske emiatt?


A válaszoktól függetlenül, maradok szerelmes-kép mentes facén. :)


2011. ápr. 4. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én magunkról tettem ki egy képet amin ketten vagyunk, de amúgy tőle pl nem várom el, hogy megtegye ugyanezt. :)
2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátom, de nem várnám el. Főleg hogy nem szeretem a rólam készült képeket :D (önbizalomhiány...). De amúgy szerintem én sem tennék fel. Feleslegesnek tartom.
2011. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Nem szerintem ez nem fontos.
2011. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, sőt leszarom. Még az se elvárás hogy bejölje h kapcsolatban van velem.
2011. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Na az a jó, hogy szerelmes vagy:) Engem nem zavarna és nincs is fent képem, szóval semmi gondom nincs ezzel. Mindenki más, valaki büszkeségből, valaki annyira szereti hogy felteszi, valaki ezt alapnak tartja, de egy a lényeg, hogy szeretitek egymást:) Ha neki se gond akkor semmi próbléma.
2011. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem tökjó, hogy beleéled magad a helyébe. Bennem nem lenne semmilyen tüske, de én nem az a korosztály vagyok, vagyis de, csak nekem sem lenne fontos. Ha amúgy nem vagy túl aktív facebookon, akkor ezt meg kell értenie és elfigadnia a párodnak.
2011. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
első vagyok, amúgy bennem van egy kis büszkeség érzés, hogy nekem ilyen barátom van :) annyira szeretem és komolyan annyira büszke vagyok rá. Meg szeretem nézegetni, és így legalább sokat látom :) igazából egyikünknek se látszik az arca(a rólam készült képeket én se szeretem) azon a képen éppen megcsókoljuk egymást :) így senki se látszik, de tudok 'büszkélkedni', nem mintha a párom egy tárgy lenne,akit mutogatni kéne.. de remélem azért értitek :)
2011. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
facebbokozzatok sokat.az én részem is a tietek bohócok....
2011. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én nem várom el, de örülnék neki, ha kirakna rólunk képeket. amúgy én nem raknék fel a páromról képeket fészre. a szüleim ismerősök rajta XD

meg amúgy is. ha nekem ő tényleg fontos, akkor nem a fészen fogunk üzengetni és nem ott kell kimutatni mennyire szeretem.

L/19

2011. ápr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, viszont nálunk természetes, hogy ha képet töltünk fel valahova, akkor az inkább olyan, amin mindketten szereplünk, mivel egymáshoz tartozunk. Nekem az kevésbé fontos, hogy olyan képet töltsek fel, amin egyedül vagyok rajta. De amúgy nem vagyok egy nagy képfeltöltő, viszont azért szoktam felrakni egy párat. Pl. mikor valami olyan esemény van, amiről nincs kedvem minden távolabbi ismerősömnek képet küldözgetni, akik kíváncsiak rá. Mint például az esküvőnkről néhány fotó.
2011. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!