Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasárnap együtt voltam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap együtt voltam a párommal. Azóta nagyon viszket, és ég a puncim. A vizeletem pedig csíp. Összeszedhettem valami gombás fertőzést vagy esetleg más lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szinte biztos, hogy gombás fertőzés, de a legnagyobb probléma, hogy ha a párodtól kaptad el, akkor valószínűleg ő is elkapta valakitől...
2011. ápr. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül a farkától kaphatta el... elég ha nem mosott kezet a srác, és úgy nyúlt hozzá, nekem is volt már így gombám. menj el nőgyógyászhoz!
2011. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész.
2011. ápr. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én hajlamos vagyok a gombára(lábgomba). A fogamzásgátlóra meg sokan írták fórumon, hogy mikor elkezdték szedni a gyógyszert sokkal érzékenyebbek lettek a gombára. Eddig nekem nem volt ilyen, csak most a gyógyszer szedése után. Úgyhogy nekem nem vált be a gyógyszer mert szinte minden mellékhatás megjelent nálam:S
2011. ápr. 5. 08:04
 5/11 nielindi ***** válasza:
irány a doki, és ha már ugyis ott vagy, mondd neki, h irjon másik gyogyszert.
2011. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban voltam nála olyan panasszal, hogy a 14-15 szemtől véreztem egyfolytában. Azt mondta a doki, hogy ez a gyógyszer egyik mellékhatása és nem írt fel másik szemet. Azt mondta, hogy szedjem be a három hónapot és utána ha nem használ menjek vissza. De lehet hogy a gyógyszerrel együtt a dokit is le kell cserélni...
2011. ápr. 5. 09:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Főzzél gompapöcit.
2011. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*b
2011. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a gyógyszer 14 szemétől folyamatosan vérzek. Már 3x váltottam gyógyszert, de mindig ugyanaz. És ez nem nőgyógyász gond, hanem endokrinológushoz menj vele, mert ez hormonbaj és speciális vérvételre ő írhat ki. Ma megyek hozzá, majd leírom mit mondott.MIvel nekem társul hozzá PCO is, ezért ezt a problémát az endokrinológus jobban tudja orvosolni..remélem.
2011. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Voltam az endokrinológusnál és a pajzsmirigy a gond még mindig nálam,azt mondta a doki, ha ilyen gond van, akkor az csak pajzsmirigy lehet.Megemelte a pajzsm.hormon gyógyszerem adagját.

Talán neked is segítettem.

2011. ápr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!