Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom azt, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom azt, hogy egy férfinak csak egyszeri alkalomra vagy tartósabb kapcsolatra kellek? /férfiak válaszát is várom! /

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok, megismerkedetm egy férfivel, már párszor randiztunk egymással, izzik körülöttünk a levegő alaposan. Félek, ha lefekszek vele, elhagy. Félek, hogy csak addig leszek neki érdekes, amíg meg nem kap. Erre már rákérdeztem, azt állítja, hogy addig lesz velem, amíg mindketten jól érezzük magunkat ebben a kapcsolatban és nem csak egyszeri szexre akar. Hihetek neki?
2011. ápr. 5. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hihetsz, ha jó nő vagy több alkalomra is simán kellhetsz neki...
2011. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

34 évesen ezt a gyk-n kérdezed meg?

Tapasztald meg.

2011. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak közben derül ki, ha lefekszel vele és utána úgy találkoztok, h. nem csak szex van akkor valszeg nem csak arra kellesz.Én egy fiún úgy vettem észre h. csak szexre találkoztunk és egyáltalán nem akarta megismerni a szüleimet,de ő ragaszkodott h. nála aludjak.Aztán szatkítás után írta meg h. nem akart komoly kapcsolatot,de amikor együtt voltunk simán kimondta h. össze költözhetnénk,meg ilyenek....
2011. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 almighty77 ***** válasza:
100%

mond meg a srácnak hogy te mikor megismerkedel egy férfival, mindig kivárod a 6 hónapot, és csak utánna lehet szó szexről, ha tényleg szeret akkor megvárja, ez a módszer tutibiztos, ha nőfaló akkor nem fog várni az is biztos. és mikor kimondod a 6 hónapos szöveget akkor figyled az arcát, sokat elárul az illetőröl


sok sikert


34F

2011. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondj neki konkrét időt, hogy mikor feküdnél le vele. Csak annyit, hogy: "majd, ha úgy érzed". Fél évet én is képes lennék várni, ha jó csaj vagy. A bizonytalan idő viszont lehet nem éri meg, lehet több is, mint 6 hónap.

De ha nem nyomul, nem hozza fel a szex témát, az első egy hónapban, szerintem nem csak arra pályázik. Egy hónap után szerintem már lehet szexelni, ha tényleg ő is bejön neked.

2011. ápr. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!