Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! (Elso) randin mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! (Elso) randin mi az, ami abszolut menekulésre késztet titeket, és hanyatt-homlok szaladtok el a lany elol?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolatlanság, a primitív bunkó viselkedés. Ha próbál jó képet mutatni magáról és össze-vissza hazudozik. Ha kiderül, hogy totál nem illünk össze és kár időt pocsékolni a dologra.
2011. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
2011. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha folyamatosan az exét (vagy exeit) emlegeti, és pocskondiázza őket.
2011. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az, ha nem jutok szóhoz, ha másokat szapul a hátuk mögött, ha ápolatlan, ha beképzelt, ha egyik cigiről a másikra gyújt.
2011. ápr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Az, ha folyamatosan az exét (vagy exeit) emlegeti, és pocskondiázza őket."


Nem is kell pocskondiáznia, már az is éppen elég zavaró, ha minden második mondta az, hogy "a volt pasim így...a volt pasim úgy". Egyszer-kétszer még meg lehet említeni, de folyamatosan már zavaró.

Amúgy általánosságban szinte mindenkit zavar:

ápolatlanság, egy kiló vakolat az arcán, ha két értelmes mondatot nem tud elnyögni, kényes, infantilis, affektáló viselkedés, alig akar megszólalni (persze az sem jó, ha folyamatosan pofázik), k.rvás megjelenés és viselkedés, ha azt látja az ember rajta, ha csak nyűg neki az egész randi és alig várja, hogy vége legyen, ha semmi közös témánk nincs, borotvált, de tetovált szemöldök, amitől undorítóbb dolog nincs egy csajon. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2011. ápr. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindannyiotoknak! Igazan hasznosak voltak a valaszok!
2011. ápr. 6. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Eddig két randiról akartam elmenekülni:

1. El volt szállva magától a lány. Lehet, hogy azonnal körbe kellett volna rajonganom, de megismerni nem volt esélyem. Nem kérdezett semmit. Kétszer válaszolta, hogy "... erről most nem beszélnék". Nagyon az esetem lett volna, de 5 perc után már a kijáratot kerestem.


2. Annyira igénytelenül nézett ki, hogy fel sem ismertem a képek után. Úgy tűnt, hogy egy percig sem készült a randira.

2011. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az ilyen fajta kérdések amit most is feltettél.lerí minden.nekem felnőtt nő kell!
2011. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ha beképzelt és csak magát fényezi. attól hányok.
2011. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ápolatlan nagyképű öntelt , próbálja magát feltüntetni a legjobb színben pedig nem igaz , ugyan azt próbálja csinálni amit én . Engem ezek zavarnak .
2011. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!