Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb masfel evvel ezelott kozeledett felem egy srac. Nem tudom, hogy azert, mert tetszettem neki, vagy pedig azert, mert az egyik tanarom azt mondta neki, hogy nekem o tetszik; de a srac olelgetett meg puszilgatot, amit en viszonoztam.

Majd ra egy evre tenyleg megtetszett nekem, amit el is mondtam neki, de o erre semmit nem reagalt; mar tobb, mint 4 honap eltelt azota, hogy elmondtam neki, de semmit nem mondott ezzel kapcsolatban. Igaz, hogy a viselkedese magyon megvaltozott, sokkal kedvesebb, mindig koszon azota, van, hogy a szemembe nez, egyszer volt pelda arra is, hogy elment mellettem es sohajtott egyet, valamint a baratja folyton nez, es parszor mar ot is elkaptam, hogy nez.

Olyan a srac, hogy nem volt meg soha baratnoje, de viszont szeret a kozeppontban lenni. Ti mit tennetek a helyemben?


2011. ápr. 7. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Személy szerint én még mindezek előtt vagyok. Beleszerettem az egyik barátomba, de még nem szedtem össze a bátorságomat,h megmondjam neki, szóval már ezért becsüllek,h te ezen túl vagy.

Viszont ha tényleg így megváltozott és folyton néz téged... :)

Szerintem várj kicsit, ne többet, hiszen volt elég ideje átgondolni az egészet (4 hónap)... és ha még most sem lép, akkor szerintem meg kéne ezt beszélnetek.

2011. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!