Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal tökjól el tudok beszélgetni, de azzal a Lánnyal, Akivel elvileg járok(én nagyon kedvelem, és Ő is azt MONDJA), nem tudok közös nevezőre jutni. Nincs közös témánk, vagyis... Van, de a társaságában nem tudok mindig feloldódni. Pedig már tisztáztam vele, hogy mit érzek iránta, és írta, hogy kölcsönös. Csak mintha lenne köztünk egy fal, vagy erkölcsi határ, vagy nevezzétek aminek akarjátok, amit nehéz áttörni.(osztálytársam, mint említettem)

14/F


2011. ápr. 7. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*LÁNY osztálytársaimmal
2011. ápr. 7. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Főleg a te korodban. Túlságosan zavarba vagy, mert nem tudod kifejezni szavakkal, amit érzel, amit mondani szeretnél. Feszélyez az a gondolat, hogy nehogy hülyeséget mondjál. Nyugi, ez elmúlik.
2011. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Félsz hogy hülyeséget mondasz, ezért keresed a szavaidat és leblokkol az agyad.. Normális dolog, minél többet vagy együtt vele annál könnyebben elmúlik.
2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába, mert most szakított velem :) :'(
2011. ápr. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!