Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszön vissza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön vissza és kerüli a tekintetem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Hali ! A sulinkban van egy 30 éves informatikus, aki 'kicsit' zárkózott. A barátnőimmel kicsit belebolondultunk, legalábbis én igen és szünetekben amikor találkoztunk Vele mindig vihorásztunk valamin, vagy röhögcséltünk és valószinüleg félreértette.Aztán kifejezetten azért kezdtünk az egik folyósón sétálgatni, h összefussunk Vele, de amikor láttuk, akkor mindig röhögnünk kellett, és hát ez elég zavarbaejtő helyzet volt mind2őnk részéről. Ezt már kábé fél éve csináljuk csak úgy poénból. De Ő soha nem vigyorgott vissza, mindig közömbös volt és csak az orra alatt mormogott. Elég hüjén éreztem magam, látszott rajta, h rohadtul zavarban van és valószínüleg utál minket. Megsajnáltam és mondtam a többieknek (barátnőimnek) h be kellene fejezni a 'zaklatását', ami hát nem csak abból állt, h a folyósón szembe járkáltunk vele... (ha vki kiváncsi lenne, elmondom, de az egy kicsit hosszú lenne most itt). Ugyhogy most figyelek/figyelünk rá, h Ő ne lásson minket és talán normálisabb lesz a jövőben a 'viszony' ha rájön h leszálltunk róla. Múltkor a boltba igyekeztünk a barátnőmmel és Ő ott cigizett a bolt előtt. Épp jött vissza és a barátnőmmel igyekeztünk nem nevetni és nem ránézni, meg ilyenek, tök normálisan viselkedtünk, beszélgettünk. De a szemem sarkából persze néztem és lázzam, h Ő egyenesen visszafelé tartott a járda felé aol mi voltunk és mi akaratlanul úgy mentünk el mellette, h tettünk egy hatalmas kanyart, h meglegyen a 10 m-es távolság (elég hüjén nézhetett ki). Erre ő megint mormogott vmit az orra alatt, ennyi.Aztán kedden sétálgattunk szünetben és Ő pont akkor jött be a suliba és közvetlenül Mellette kelett elmennünk. Eddig nem nagyon köszöntem/köszöntünk Neki, mert soha nem köszönt vissza, de most nagy pofátlanság lett volna nem köszönni Nekei. Teljesen nyugodtan, komoly hangnemmel odaköszöntem neki (a barátnőm nem szólt egy kukkot sem XD), de megint csak mormogott... és a szemeit is mindig lesüti. Amúgy én eddig soha nem mertem a szemébe nézni. Miért csinálja ezt ? Valyon mit gondolhat rólunk és hogyan tehetnénk jóvá a 'dolgokat' ?
2011. ápr. 7. 19:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Az informatikusok alapból kicsit zárkózottabb"csodabogarak". ám nemtudom mit vártok ha szembe mentek vele és kinevetitek gyakorlatilag, elég gáz lehet... ha a helyében lennék már mindkettőtök gerincre lett volna vágva :D
2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés helyesírásilag kifogásolható.
2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert fiatal vagy és nem akarja hogy a kis "kuncogó lányok" félreértség a jelzéseit!
2011. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján sztem mindenki azt hinné, h kiröhögitek. A legjobb az lenne, ha beszélnétek vele, és megmondanátok, h mi a helyzet.
2011. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
szia! én kíváncsi vagyok "az egy kicsit hosszú lenne most itt" részre is.
2011. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a gyors választ :)

A helyzet elég bonyolult, mert elég sok helyzetet félreérthetett (nem csak követős-nevetgélős dolgok voltak) és azt sem tudom, h az zavarja ha elkerüljük, vagy az ha nem, mert az eddigi jelzéseiből csak a komorságot lehet levenni és egy kicsit a sértődöttséget akármit csináltunk.

A dolog egyébként úgy kezdődött, h még év elején amikor egyszer bent volt infóórán és babrált vmit egy gépen, lecsúszott a gatyája (:O) és hát az egyik gyerek az osztályból adott neki egy nem túl szép gúnynevet . (a látvány miatt)Nyilván az eset után zavarban volt. Na mindegy,a lényeg, h szünetben amikor szembejött mindig vigyorgott ránk (akkor még nem voltunk rákattanva) és hát visszavigyorogtunk mindig. Aztán egy pályázatnál segített a képszerkeztő kezelésében és mi akkor már pukkadoztunk a nevetéstől amikor a közelben volt (igázából nem is tudom h miért) és már ez is elég kínos volt. Aztán egyre kínosabb lett, mert mi bénáztunk a a gépnél és ő nyilván azt hitte h plusz munkát akarunk neki csinálni. Aztán ő már nem vigyorgott ránk (nyilván rájött h milyen idióták vagyunk), de mi már nem tudtunk leállni és szünetekben mindig a tanári előtt sétálgattunk és röhögtünk amikor szembejött. Odáig fajultak a dolgok, h lesben álltunk a sarkon és direkt szembementünk vele, amikor meg bement egy terembe, mi az ajtóból leskelődtünk és vihorásztunk...

Láttuk h rettentően zavarban volt és nem tetszett neki a helyzet. Mindenesetre én 'beleszerettem' és a barátnőimnek is vicces volt (ők állítólag nem szerettek bele). Na mindegy. Aztán hallottuk h az egyik tanár be akarta hívni órára, de ő azt mondta neki, h nem szereti a gyerekeket. Hát ez betett és az egyik barátnőm lerajzolta, amint egy kislányt folytogat és azt mondja, h utálom a gyerekeket. Jót röhögtünk és egy felindulásból ráraktuk a kocsija szélvédőjére... Másnap kint volt fb üzenőfalon : 'kicsit elázott a rajzotok az esőben kölykök, de azért jót röhögtem rajta.'Közben már a tanároknak is feltűnt h hogy imádjuk a rendszergazdát és persze jót vidultak rajta. Az egyik tanárt haza szokta vinni és ő mondta h kicsit sem nevetett a rajzon, csak annyit mondott h :'már megint szórakoznak velem.' Aztán ráírtunk fb-on, megpróbáltunk értelmesen kommunikálni vele, de rövidesen lerázott bennünket. Egy szó, mint 100, akármit csináltunk is , Ő soha nem vigyorgott, mindig közömbös maradt és ha esetleg egy térben volt velünk, soha nem nézett nem hogy ránk, de senkire sem. A tanárok szerint is elég zárkózott, meg minden, kicsit mogorva.

Miután elhatároztuk h békénhagyjuk, még el akartunk követni egy utolsó 'csínyt' és vettünk 3 zsemlét és egy kólát (láttuk az ablakból h mindig azt veszi a boltban) és egy cetlivel, amire az volt írva h búcsúajándék, beküldtük az egyik tanárral, h tegye rá az asztalára. Állítólag örült neki. Aztán uyge volt az az incidens h a boltnál nagy ívben elkerültük, meg h ráköszöntem és rohadtul nem csinált semmit, csak mormogott. Még persze korábban volt egy csomó húzásunk,a miket kicsit osszú lenne leírni. Mindenesetre fogalmam sincs, h mi a francot csináljak.. Az is zavarja h elkerüljük (mint a boltos-jelenetnél) és az is ha nem. A tanárok mondták, h nyugodtan leülhetünk beszélni vele, nem fog megenni, de az a helyzet, h a barátnőim közül csak én vagyok az aki meg is merne szólalni, mert a többiek vakószínüleg roskadoznának a röhögéstöl. És félek h én is csak összefüggéstelen baromságokat mondanék v Ő egyszerűen felállna és elmenne azzal h : 'nem érek rátok, sok dolgom van.' Mindenkivel ezt csinálja és lekezelően beszél még a tanárokkal is. Tényleg a legjobb lenne ha leülnénk és megbeszélnénk a félreértéseket, de nem,hiszem h jó vége lenne. Voltak elég durva dolgok is, ha vki kiváncsi rá, akkor szivesen leírom...

2011. ápr. 7. 19:43
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Csak finoman megkérdezem, hogy mi a f@szomért nem hagyjátok békén? Nem kér belőletek, én sem kérnék, vihorászó hülyegyerekek vagytok.
2011. ápr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nagyobb félreértések :

Amikor a tornateremben volt és mi leskelődni mentünk, Ő pont indul kifelé a teremből és mi amikor ezt észrevettünk elkezdtünk rohanni :D Azthittük, h a tanáriba megy vmiért. Na szóval rohantunk a sarok felé és Ő is arra jött. Majd pár mp-el később hallottuk, h utánunk szól h : 'azért ennyire nem vagyok ijesztő !' Röhögtünk amikor már a sarok mögött voltunk. Kinéztünk, de Ő nem jött, tehát csak utánunk jött, nem is indult sehová... Valószínüleg azthitte h azért mentünk oda, mert beszélni akrtunk vele, aztán megijedtünk és elrohantunk... Aztán felhívtuk, és megkérdeztük h nagyon haragszik-e ránk. Erre Ő . 'Hát most Istenem, nem érek rátok.' Aztán letette. Erre írtunk neki egy sms-t h most mélységesen meg vagyunk sértődve. A válasza : Mélységesen nincs rátok se időm, se türelmem.' Ennyi...

Meg korábban telefonbetyárkodtunk (még év elején) és reflexből azt kérdeztük tőle, h meztelenül jár-e a vizen :D Pedig azt akartam kérdezni, h láábujjhegyen jár-e a vizen, de vhogy ez csúszott ki.

Meg még volt egy csomó kisebb dolog, de hát sok kicsi sokra megy...

2011. ápr. 7. 19:57
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor Kiscsillag:

Ezt a pasit rendesen elvadítottátok, és eszébe sem jut hogy esetleg vonzódsz hozzá. El kellene neki mondani mindezt.

Vagy emilbe másold ki amit leírtál. De passz. Tényleg komolyak a "szándékaid"?

2011. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

a "hosszú választ" nem olvastam el de nem értem mit nem értesz. "Miért csinálja ezt?" az írottak alapján inkább tőled kéne ezt megkérdezni, valószínűleg ő komolyabb természet és elege van arról, hogy bármit csinál akkor is ő a poén tárgya. Nekem is volt hasonló ismerősöm, bár én nem mormogtam hanem beszédbe elegyedtem vele, de az első benyomáshoz képest is nagyon gáz és taszító volt az egész.

Én éreztem magam kínosan, mikor az ő intelligenciája a béka segge alatt volt :) ez egy példa, ne vedd magadra

2011. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!