Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lefeküdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lefeküdjek vele vagy nem?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve iszonyatosan kívánok vkit. Smároltunk már, és többször is simogatott. Ha megsimogat ált. már fel is izgultam...de a múlt 7en elég volt őt néznem és fantáziálni róla. Ő is rettenetes kíván engem.

De egy ideje,mikor meglátom vagy beszélek vele, már nem jut az eszembe,h " Úristen,de jól néz ki " vagy például mikor nézem őt, nem kezdek el fantáziálgatni arról,j jó lenne végigpuszilni a nyakát.

Szóval most nem tudom, h mit tegyek, ha "odakerülne a sor"

Szerintetek?

Amúgy, ha kettesben vagyunk, az jár a fejembe szinte állandóan, h"érj már hozzám ,smárolj már le "


2011. ápr. 7. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csináljátok! Mondd, hogy én engedélyeztem és akkor Ő is akarja majd.
2011. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csináld már ne vacakolj! Showtime:)
2011. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
őőőőő.....ti jártok? Mert ha nem és úgy kívángatjátok egymást, az nem teljesen oké. Ha meg már együttjártok, akkor lehet, egy év után nyugodtan. Ennyi idő alatt kialakul egy bizalom. Bár tapasztalat: minél tovább húzod ki szűzen annál jobb lesz az első alkalom.......:) Ha visszaírnál, hogy jártok-e akkor normálisabb választ is tudnék adni:)
2011. ápr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem járhatunk, nagy a korkülönbség :S
2011. ápr. 7. 21:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó:S Tessék járni vagy nincs semmi:(
2011. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ahogy már ékesen szólottak előttem:

Showtime!!!

2011. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Újabb ribi.
2011. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !

Csak ez a bizonytalanság ... :S

Még élvezem az érintését, addig nincs baj, rájöttem :D

Most nem tudom, h ezért miért lennék ribanc -.-"

2011. ápr. 8. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:
A szex szerelem nélkül olyan, mint egy örök szerelem szex nélkül. Nem teljes. Léteznek emberek, akik együttjárás nélkül szeretnének szexelni?! Kissé szégyellném magam....:( Nem téged akarlak piszkálni, de nem értem, hogy mi jó ebben. Az teljes orgazmus akkor a legszebb, ha közben szerelmed arcát nézve odasúgod neki, hogy szeretlek. A szerelem erősebb mint a szex, gondolj bele milyen lehet a kettő együtt. Én pettingelek csak, pedig már másfél éve vagyok a barátommal, és maradok is örökre, de nincs szebb annál, mikor közben egymás szavába vágva mondjuk hogy szeretlek. Hidd el! Ez így lett kitalálva...a kettő együtt érvényes.
2011. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ksözönöm
2011. ápr. 15. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!