Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi/nő barátság. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi/nő barátság. Vajon érdemes úgy belekezdeni egy baráti kapcsolatba úgy, hogy már az elején tudom, hogy a másik többet akar? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 00:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
azt tanácsolom, hogy ne csessz ki magaddal! tapasztalatból tudom, mocskosul pofára lehet esni. ha sokat "barátkozol" vele annyit érsz el, hogy belebolondulsz! utána pedig garantált a pofára esés! addig építsd le a "kapcsolatotok" amíg kevésbé fájdalmas. ezt diktálja a józan ész.
2011. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

19:32 - Tudom igazad van, magammal cseszek ki, és hogy az eszemre kéne inkább hallgatni, ami szerint hagynom kéne a francba az egészet. Az a baj, hogy már kezdem túlságosan is kedvelni, jól érzem magam vele, és tudod mindig ott van a remény, hogy talán majd egyszer... Ellökni nem akarom magamtól, mert végülis ő kezdeményezett, nem akarom megbántani.


Reálisan nézve a dolgot sajnos jó eséllyel az ő részéről annyi az egész, hogy élvezi a figyelmet, hogy foglalkozok vele, és csak kihasználja a helyzetet, valószinűleg nem érdekli hogy nekem ez milyen érzés. :S

2011. ápr. 11. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, valószínűleg jól esik neki, hogy esetleg te kedves vagy vele és komolyan érdeklődsz iránta, nem úgy mint az a fa*szkalap akivel össze fog jönni, mert olyan "jó pasi"! akkor majd nagyon jó lesz! az ilyen csajokat ott kell hagyni! tudod én is voltam hasonló helyzetben, bánom a napot amikor egyáltalán szóba álltam vele. mert én hülye majd ha rájön, hogy "vannak értékeim" akkor majd talán... ló*fas*zt! nyakad köré tekered a kötelet! az egy dolog, hogy nem az Ő hibája, esetedben nem a lány hibája, de ez senkinek sem jó :( én azt megtanultam, hogy soha, de soha nem szabad futni egy lány után sem! egyik sem érdemli meg! ha nem tud értékelni, ha nem kellesz neki akkor boruljon az első "jó pasi" nyakába aki kamu szöveggel elkábítja, majd eldobja mint egy darab sza*rt. úgy kell! én biztosan hagynám a fenébe... soha többet...
2011. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értelek, és jól esik hogy segíteni próbálsz, de ahogy ismerem magamat, nem az eszemre fogok hallgatni. :S
2011. ápr. 11. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!