Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok/tudunk tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok/tudunk tenni a barátommal? Nincs erre valami törvény. Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy terhes lettem de még csak 17 éves vagyok. Anyámék azt akarják vetessem el de mi meg szeretnénk tartani! És meg is szeretné kérni a kezem. 3 éve vagyunk együtt. Nincs erre valami jogszabály hogy anyámék ne "ölhessék" meg a gyerekünket?:(

Mire megszületne a gyerek 18 lennék!

Kérlek segítsetek nem akarom elvetetni :S

a párom 19F én: 17L


2011. ápr. 8. 11:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, nem KELL elvetetned, TE döntesz. Én biztos megtartanám, akármilyen helyzetben is lennék, aztán esetleg örökbe adnám.
2011. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondold, hogy a szüleid ráderőltethetnek bármit? Egyébként lehet, hogy ők tudják jobban, mi volna jó neked.
2011. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is úgy tudom,hogy a Te beleegyezésed is kell hozzá...mindjárt szétnézek egy kicsit a neten,most jobbat nem tudok...

2011. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

csak és kizárólag a te jogod elvetetni a gyereket!


ne vetesd el, ritka az olyan srác, aki megkéri ilyenkor a barátnője kezét és semmi kivetendő nincs abban, ha fiatalon összeházasodtok, régen a lányoknak 20-22 éves korában már 3-4-5 gyereke volt


a szüleid nem vetethetik el, az ég egy adta világon semmi közük nincsen hozzá

2011. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Olyat találtam,hogy az abortuszhoz 18 év alatt szülői engedély kell,mivel műtét,ezt eddig tudtuk...de olyat nem találtam,hogy a szülők elvetethetik a gyerekük babáját...

Egyébként biztos,hogy meg akarod szülni?Mennyi idős terhes vagy?Orvosnál voltál már?Képes lennél egészséges gyereket a világra hozni?Mert az egy dolog,hogy fel tudnátok nevelni,vagy ha nem,akkor örökbe adnátok,de azért az alatt a 9 hónap alatt nagyon sok mindenre oda kell figyelni,ez nem gyerekjáték!

2011. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Mivel nem foghatnak meg, és tuszkolhatnak be a műtőbe, így nyilván megtarthatod a babát.

Csak az van szabályozva, hogy szülői beleegyezés nélkül nem vetetheted el.

2011. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Panda Péter ***** válasza:
"SiriOnatah"-nál a pont, mert ha a pároddal szeretnéd felnevelni a gyereket, akkor az közös és saját érdek, hogy a terhesség alatt minden apró részletre figyelj oda. mellesleg valamelyikőtök dolgozik már, vagy tanultok, vagy csak úgy "vagytok"? mert azért az életnek nekivágni nem árt úgy, hogy az embernek van egy kis egzisztenciája. persze ha te, vagy a srác családja dúsgazdag, akkor nem szóltam.
2011. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Megtarthatod a babàt te döntesz

anyukàdèk nem tehetnek semmit

2011. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha megtartod a babát, számíthatsz rá, hogy amint betöltöd a 18-at (és mivel babás leszel, nem fogsz iskolába járni), ha anyádék nem vajszívűek, ki fognak dobni otthonról a gyerekkel együtt. Ha a barátod milliomos, vagy a szülei az anyagi terhet leveszik a vállatokról (gyereknevelés szempontjából) akkor nyert ügyed van. De ha nem, akkor érdemes rajta elgondolkozni.......

Amúgy igen, az abortuszhoz kell engedély, nem a megtartáshoz. Ha meg akarod tartani, megtartod és kész. De érdemes utánanézni a jövőnek, és a jövőtökre vonatkozó törvényeknek, mert azok már nem olyan fényesek.

21/L

2011. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szép dolog a szerelem, de mégis, hogyan fogjátok felnevelni. Mert a mai gazdasági helyzetben azok a párok is nehezen boldogulnak, akiknek van állásuk és lakásuk.
2011. ápr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!