Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írhatnék neki, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írhatnék neki, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki igent mondott rám iwiw-en a csajok és pasik alkalmazásban. Megnéztem a profilját, egy városban élünk, képei alapján tetszik nekem és szeret olvasni ami nagy érték, ezek mellett tanultnak és intelligensnek tűnik. Pókoltuk egymást, gondolom írnom kellene neki egy üzenetet, de fogalmam sincs mit írjak? Amúgy nem szoktam interneten társatkeresni, iwiw-et pedig nem is használom, csak kaptam email értesítőt. Élőben nem tudok ismerkedni (depresszió, szorongás, szoc.fóbia és pánik...). Kérnék egy-két tippet, előre is köszi! 19/F ő 17/L.
2011. ápr. 10. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Spontán beszélgess vele.

Szia

Szia

Tetszik az adatlapodon ez meg az

igazan?

igen. sztem te masabb vagy mint egy atlag csaj?

miert mien egy atlagos csaj?

Nem olyan szexi mint te

2011. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!