Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha katolikusok vagytok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha katolikusok vagytok, meggyónjátok, ha szexeltek?

Figyelt kérdés
Én nem tudom mi tévő legyek, még azóta nem gyóntam, mióta elkezdtem nemi életet élni, de gondolom ideje lenne. 18L
2011. ápr. 10. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, amíg nem éltünk együtt. Amióta együtt élünk, nem gyónhatok:(, mert nem tudnám őszintén azt mondani, hogy megbántam.
2011. ápr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De mit, gyerekek? Szeretkezni bűn? Nem tudom, ti mit olvastatok ki a Bibliából, én elolvastam elejétől végéig, de semmi nem utalt arra, hogy meg kéne bánnod, ha szeretsz valakit. Ez egy nő és egy férfi között égi házasságon belül létesített szent kapcsolat. Semmi bűnös nincs benne.
2011. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gyóndd meg, ha te bűnnek tartod. Elvégre azt kell meggyónni, amire törekszel, hogy többet nem követed el. (ezt egyébként elmondod a bűnbánati imában is, azt hiszem)

Tehát ha te még akarsz szexelni, akkor ne gyóndd meg. Én elvben katolikus vagyok, csak sok mindennel nem értek egyet, de ha vallásos lennék, nem gyónnám meg, mert tudnám, hogy hazugság megígérnem, hogy törekszem többet nem szexelni, holott tudom, hogy úgyis fogok.

18/L

2011. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez ugye csak vicc? Ha a papok gyerekekkel csinálják, nehogy már neked legyen lelkiismeret furdalásod! -.-"
2011. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Szívesen megkérdeznék egyszer egy hívő embert, aki szerint a szex bűn, hogy amennyiben tényleg így gondolja, akkor vajon az isten miért teremtette ilyenre az embert... Meg ha a Biblia szerint a saját képére teremtette, akkor pláne...


Nyilván mi most itt szimbólumkoról beszélünk, hiszen a Biblia az nem egy hiteles dokumentum, metaforákról van szó elsősorban, de azért értitek a gondolatmenetemet...

2011. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írhatok privátot?


Nem akarok itt senkivel vitába keveredni.


33F

2011. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!