Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már két éve ismerek. Azóta tetszik meg minden nagyon szeretem. Jóban vagyunk msn-en 3naponta élőben hetente egyszer beszélünk pár szót. És úgy tudom egyszer bejöttem neki. Nagyon szeretnék vele járni vagy valami de túl béna vagyok. Szerintetek mit csináljak? Nem igazán szereti ha nyomulnak rá meg ilyenek.
2011. ápr. 10. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok lánynak be jönnke a kicsit bénább fiúk kicsit ügyetlenebbek :) Szóval nem baj ha bénázol csak viccesen csináljad :)
2011. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!