Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy buliba smároltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy buliba smároltok egy olyan csajjal akivel tök jóba vagytok, akkor buli után mit csináltok?

Figyelt kérdés
tehát ugyan olyan jóba maradtok vagy elmentek egymás mellet?Nekem most ez volt és nem tudom mi van...kicsit kínos lesz amikor megint találkozunk...nem?
2011. ápr. 10. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kínos... Ha mindketten tudjátok úgy kezelni, hogy csak elmentetek együtt szórakozni, és jól éreztétek magatokat.
2011. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer egy jó barátommal kavartam, de mindketten tudtuk, hogy egyikőnk sem akar semmi többet, így amikor legközelebb találkoztunk, akkor csak annyi volt hogy viccelődtünk egymással, és viccesen megkérdeztük hogy nnnna és mi történt veled a hétvégén?? Csajoztál/pasiztál mi?? :) Meg ilyenek, de utána elterelődött a téma, és kész, mintha mi sem történt volna, utána is ugyanolyan jóban voltunk.

De persze ha vonzódtok egymáshoz az más téma...:)

2011. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Ugyanúgy barátok maradunk.
2011. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!