Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én csúnyána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én csúnyának látom magam, mégis sok srácnak tetszem?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csak képeken látom magam csúnyának, de akkor rendesen. A tükörképemmel semmi bajom, azzal abszolút meg vagyok elégedve, de szerintem reálisabb képet adnak a fényképek.


Ennek ellenére, ha elmegyek este "bulizni" nagyon sok srác rám hajt. Még nem volt olyan, hogy valakit kinéztem volna magamnak, és ő nem hajtott volna rám. És nem arról van szó hogy este részegek, másnap meg már leszarnának. A suliban is sokan kezdeményeznek.

Sőt, még lányok is szoktak.:/


Nem igazán értem, mert nem is viselkedek úgy, hogy azt sugároznám, hogy "tessék, a tietek vagyok", nem öltözködök kihívóan, feltűnően, SOHA nem kezdeményezek.

Szerintem kívülről teljesen átlagosan nézek ki.


Nem tudom miért lehet ez.


/L


2011. ápr. 10. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz magadról egy képet akkor megmondom miért van ez így.
2011. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az,hogy mások vonzónak találnak,megadhatná a kezdő lökést ahhoz,hogy elfogadd Magad!:)

Talán túlontúl kritikus vagy Magaddal szemben...ha látod,hogy tetszel a többieknek,akkor tulajdonképpen miért aggódsz?:)

2011. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha linkelnél magadról képet is, könnyebb lenne válaszolni.


De általában véve úgy vettem észre, hogy valamilyen oknál fogva mindig a valóban és objektíve is szép lányok nincsenek megelégedve magukkal. Ez általános jelenség, régóta tapasztalom, és fel nem fogom, miért van ez így. A tényleg csúnyácskábbak nem majréznak annyit a külsejük miatt, mint a valóban szépek.

2011. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ember önképe sokszor nem azonos a mások által látott képpel. Ritka az egybeesés.
2011. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok srácnak elég ha nagyok a lökhárítóid, máris vonzónak látnak.

Nincs mit csodálkozni ezen, inkább arról van szó, hogy te nem ismered a fiúkat.

A férfiak mind disznók!:D

2011. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen ne rágódj. Nem magadnak kell, hogy tessél. Ha nem vagy önbizalom hiányos -amit azért gyanítok,hogy

hogy nálad necces -ettől nem lesz rosszabb életed.

2011. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a közhittel ellentétben nekünk nem a barbibabák kellenek.


25/F

2011. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok lány nincs kibékülve magával.
2011. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!