Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagyok kínos helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok kínos helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Abban a helyzetben vagyok, hogy hamarosan betöltöm 23. életévemet, de még nem volt nővel intim kapcsolatom. Jöhetnek keményebb, durvább válaszok is, amik jogosak lennének, mert csakis kizárólag én tehetek erről a dologról, egyértelműen bennem van a hiba, tisztán látom.

Számos helyen olvastam, hogy a felnőttkori magány, és a szex hiánya mentális problémákat válthat ki, és sajnos néhány jegyét már én is érzem magamon. Szerencsére nem vagyok teljesen egyedül, hiszen vannak barátok, haverok kellő mennyiségben, de a nőkkel még egyelőre hadilábon állok, és ezen kell változtatnom, nehogy később véglegesen az életem rovására menjen. Elsősorban az önbizalmammal, és hozzáállásommal vannak gondjaim, de szívesen várok Tőletek tanácsokat, javaslatokat, hogy milyen irányba induljak el. Én ugyan nehéznek érzem a helyzetemet, de Ti hogy látjátok? ;-)


2011. ápr. 10. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, én 20 vagyok, és kb ugyan abban a szituban.

Hogy inkább meséljél hogy szerínted hogy lett így.


èn nem érzem magam furcsának mikor lányal beszélek, csak az a próblémám hogy nem ismerkedek ellég lányal, ahoz hogy valamelyikükkel egy kapcsolatot alakítsak ki...

2011. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Értem én, hogy jönni a kapuzárási pánik vagy ilyesmi, és tényleg igaz, hogy a szex sok mindenre jó hatással van a hétköznapi életedben is, de szerintem ne görcsölj. Ha folyamatosan ezen agyalsz, hibáztatod magad, és egyfolytában azon jár eszed, végre mikor, akkor úgyse jön el az a valaki, akivel szívesen ágyba bújnál. Nagy igazság, hogy a legjobb dolgok az életben akkor jönnek, amikor a legkevésbé számítasz rá. Szóval ne ezzel foglalkozz, légy nyílt, add önmagad és ha magadat szereted (mert az is fontos) és jól érzed magad a bőrödben, azt a nők is észreveszik rajtad. :)
2011. ápr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Középiskolás koromban nem voltam kellően talpraesett, nem álltam ki saját magamért, így szinte állandó céltáblája voltam az osztálytársaimnak, kaptam tőlük az ívet alaposan. Elsősorban az ,,ártatlanságom" miatt piszkáltak, amiről persze én tehetek, mert túl őszinte voltam, hogy bevallottam. Volt néhány lehetőségen párkapcsolat kialakítására akkor is, csak a kisebbségi komplexusom teljesen elnyomott. 17-18 éves koromban majdhogynem teljes mértékben elhanyagoltam magam külsőleg is, volt, hogy hónapokig nem fürödtem, és a fogmosás se volt túl gyakori. Hála a jó égnek ezt az ellenkezőjére fordítottam, így most már nem indulok el otthonról úgy, hogy ne lennék tiszta, kimondottan ügyelek az ápoltságra.

Ami még nem mellékes, hogy a túlsúlyomat is lefaragtam. Annak ellenére, hogy nem vagyok kimondottan izmos, gyúrós egyén, mégis kialakítottam egyfajta sportos életmódot.

Ez ugyebár csak a külcsín, de belül is ki kéne fényesítenem magam, mert ott akadnak hiányosságok szép számmal. Problémának látom például, hogy nem vagyok kellően kommunikatív jellem élőben, nem jellemző rám az, hogy fél órás sztorikat mesélgetek. Kedvelnek, jó fejnek tartanak az ismerőseim, de úgy érzem, nem tudom igazán felhőtlenül szórakoztatni őket. Természetesen vannak női ismerőseim is, de nem valami sok. Egy kezemen meg tudom számolni, mennyinél próbáltam mélyebb kapcsolatot is kialakítani, de ezek mind kudarcba fulladtak, aminek az okaival megint csak tisztában vagyok. Arról nem is beszélve, hogy 3 éve fektettem utoljára energiát ebbe.

Sajnos bizonyos szempontokból eléggé magamnak való vagyok, de tudom, hogy ez így nem mehet tovább, mégis hiányzik egyfajta inspiráció, ami kilendítene ebből az állapotból.

2011. ápr. 10. 15:21
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, nem nagyon szállingóznak ide a hozzászólások.

Na nem baj, a görcsölésről megpróbálok leszokni, és változtatok azon is, amin még tudok. Köszönöm a két hozzászólónak! :)

2011. ápr. 10. 17:32
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én eddig 3 emberrel próbáltam ilyen "mély" barátságot kialakítani, sajnos ebből egy már kudarcba fulladt, egy meg most kezd széthullani. Amikor ismerkedtem velük, akkor teljesen mások voltak, vagy én változtam sokat. Én javaslom neked, hogy szerezz hobbi(ka)t, pl.: sport(látom az már van, nekem ez segít), művészetek, olvasás, bármi, ez adhat egy kis önbizalmat, és több témában leszel otthon, így többet tudsz majd beszélgetni. Hogyha a "haveroknak" nem tetszik, aki vagy, hagyd ott őket, mert nem igaz barátok. Suliban csesztetés az ártatlanságomért - ez nekem is van, ha meg önmagam akarok lenni, akkor az nem mindenkinek tetszik sajnos. Járj el szórakozóhelyekre, és ne félj a visszautasítástól, rengeteg lehetőség van arra, hogy barátnőd-intim kapcsolatod legyen, meg még csak 23 vagy, még jó sok időd van, bár itt az ideje hamarosan elkezdeni.

ui.: Bocsi, hogy csak most írok.

2012. febr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!