Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha olyanba szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha olyanba szeretnél bele akibe nagyon nem kéne?

Figyelt kérdés
Megpróbálnád elfojtani, vagy hagynád magad egész nap rajta rágódni?
2011. ápr. 10. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
barátnő hapsija ? haver nője? tanár? túl öreg? picikét részletesebben :) kösz.
2011. ápr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Dopamin + szerotonin + endorfin + feniletilamin = szerelem


Nem tudsz ellene mit tenni. A szerelem olyan mint a drogfüggőség (szó szerint).

2011. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem már több ilyen volt. mindig próbáltam elfojtani, aztán persze mindig egész nap ezen rágódtam. de volt ami megoldódott. :)
2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmm...kis korkülönbség de pont elég ahhoz hogy...értitek:)
2011. ápr. 10. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Asziszem, hogy tovább kínlódnám magam bárhogy.
2011. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
megoldódott? hogyan...? :)
2011. ápr. 10. 23:28
 7/14 anonim ***** válasza:

eddig mindig csak olyanba szerettem bele akibe nem kellett volna, most is így vagyok:/

ellene nem tudok mit tenni, az elején úgy csinált mintha nagyon akarta volna a dolgot,de aztán megváltozott,de akkor nálam már késő volt,belé szerettem. szar dolog,de nem tudok ellene mit tenni, egész nap rá gondolok,képeit nézem,mert ha akarnám se tudnám elfelejteni :/

van aki azt mondja,hogy sok bulizással meg ilyesmikkel ellehet felejteni..nálam még nem jött be..

2011. ápr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Többször volt ilyen nálam is.Elfojtani nem tudtam,bármennyire is szerettem volna.Egésznap rágondoltam,hónapokig is akár...az idő múlásával elkezd tompulni ez az érzés... Az időt viszont röviditi,ha közben ismerkedsz(nem kell belemenni semmibe,csak ismerkedni,flörtölni,stb...),és ha tudsz,akkor ne találkozz vele,ne lásd,ne legyen fent msn-en,ne nézegesd közösségi portálokon,mindent megkell szünetni,bár ez baromi nehéz!Nem egyszerű,sajnos szívás az ilyen!:S
2011. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

nem szimpla szívás: szinte lehetetlen :/

köszi azért:)

2011. ápr. 10. 23:38
 10/14 anonim ***** válasza:
lány vagy és te vagy az idősebb? fiú vagy és te vagy a fiatalabb? vagy lány vagy és a fiú/férfi az idősebb jelentősebben? vagy a lány fiatalabb nálad jóval? ( talán nem hagytam ki egy lehetőséget sem :D ) vagy mi ez a nagy lehetetlenség? a lehetetlen nem létezik. nem egy elcsépelt reklámszöveg ebben a helyzetben, mert akár még lehetne is belőle bármi. a sztori ismeretének hiányában is ez a véleményem.
2011. ápr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!