Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legextrémebb amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legextrémebb amit szexterén elkövetettek? és van olyan amire vágytok csak nem mertétek eddig kiprobálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Van. Latex, BDSM. Nem merném? De! Csak kéne egy lány aki fogékony az ilyenekre. A 99%-uk azt se tudja mik ezek, nemhogy kipróbálni...
2011. ápr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
és ez így van rendjén :D szoktam ilyeneken gondolkozni de istenem latex? x) szexelni meztelenül kell
2011. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tennék egy próbát lánnyal, két fiúval, három fiúval, goth fiúval, tetovált lánnyal, két lány-egy fiú felállásban, satöbbi :D de van barátom :) és amíg ő nem megy bele, addig ez van :D egyébként sem vagyok biztos benne, hogy mindet élvezném.
2011. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 You got OWNED! ***** válasza:
44%
Én kiprobálnám a 2 lány 1 fiút. A 2 fiú 1 lány nem frankó mert én nem osztozkodom:P
2011. ápr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 izsofmate válasza:
parkban megvolt, templomban megvolt, kertben megvolt, még mit mondjak, mondjuk kipróbálnám 2 csajjal, vagy többel. :-)
2011. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Asszem már volt hasonló kérdés, oda már írtam, de kicsit bőebben írom.

Volt Balcsiban exemmel, de vele, széles zuhany alatt rengetegszer, mosógépen centrifugára állítva (nem érdemes, mert től nagy a frekvencia, inkább zavaró), lépcsőn, erdőben... ezek nem is extrémek szerintem max a mosógép, meg a Balcsi, többit egészséges ember kipróbálja. Volt kétszer a barátnőmmel ruhástól a Balcsiban, vízalatt letoltuk, és betesz...

BDSM soha nem izgatott, kikötözés sem, de extrémebb dolgok engem is érdekelnének, csoportszex, minden felállásban, esetleg a pisiszexet is kipróbálnám. Bár az nem vonzott ,de régen egy csajjal beszélgettem a chat-en, és elmesélte ,hogy a barátjával rendszeresen csinálják, több liter vizet megisznak, pisilnek, úgy kitisztul, és nem lesz rossz íze, ők le is nyleték egymásnak, megitták. én nem tenném, de a bepisilésről is több oldalon olvastam már ,azt kipróbáltam 3x a kádban. Nagyon jó érzés volt, ahogy elönt a meleg. nem kemény naciban próbáltam ki, hanem téli macskanaciban, az rásimult, és nagyon jó érzés volt maga az, hogy valami "tilos" és nem szokták, és te mégis megdöntesz egy tabut, és bepisilsz ruhában, de maga az érzés is nagyon jó volt. eleve egy gyerekkori álom, valamint egy francia film óta, ahol egy partin az eső elől menekültek, beeste ka medencébe, majd utána a többiek már direkt beleugráltak, az estélyis, harisnyás, tűsarkús lábak, rásimulós átázott ruhák látványa miatt, maga a ruhástól fürdés izgat gyerekkoromtól, a bepisilés után persze ruhában zuhanyoztam, eszméletlen volt. (utána simán is lezuhanyoztam.

Ezeket nem egyedül, hanem lánnyal is kipróbálnám, bepisilést is, símogatás közben, de akár úgy, hogy nyalogatom közben a bugyin keresztül... ilyesmiket kipróbálnám. legfeljebb ha nem volna jó, többet nem.


Mielőtt valaki kiakad, emlékeztetem ,hogy ez volt a kérdés, mi volt a legEXTRÉMEBB... és mi az mait nem mertetek kipróbálni..., ha nem tetszik, mi a frásznak jöttél be, ha meg izgat, írj :D

Ja, meg szájbaélvezés után smároltam a csajaimmal, totál tetszett nekik... ha már sokat elvár az ember a csajoktól, akkor adjon maga is, én rengeteget már többször eljuttatok a csúcsra szájjal, még dugás előtt, így totál kielégült volt minegyk mindíg már előtte, közben, utána meg pláne. és nem viszolygok szinte semmitől szex terén. csak lenne már hasonló vállalkozó szellemű csaj is!!! Barátnőm eléggé maradi ezekben a dolgokban... én meg többre vágyom. akit érdekel , írjon, Somogy, Tolna megyéből, Mosonmagyaróvár környékéről pláne pl.

2011. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csináltuk már:lépcsőn,tetőn,parkban

csinálnám:lánnyal,(meg megbeszélve persze,és nem "túl" durván az,hogy) megerőszakoljon a pasim ;D

2011. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akad pár extrém dolog már amit csináltam. De szerintem a dupla popsiba dugás viszi a prémet.
2018. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kinek dupla? :D
2018. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!