Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem? Más már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? Más már volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok,és a barátommal beszélgettünk arról, hogy már jó lenne együtt aludni, de ugye ehhez anyukám beleegyezésére is szükség van. Most 3 hónapja, hogy járunk, de akkor szeretnénk már együtt aludni, mikor már 4-5 hónapja leszünk együtt. Anyumnak ma ezt megemlítettem, de ő teljesen kiakadt, meg azt mondta, hogy nagyon nem helyesli a mai világban ezt az "együtt alvást", meg hogy kitenném magamat annak a stressznek, hogy teherbe esek, mert hogy a pasikra nem lehet rábízni magunkat (pedig van eszem és védekeznénk...). Meg egyszerűen nem tudok vele normálisan beszélgetni ilyen párkapcsolati témákról, mert egyszerűen felidegesíti magát, forgatja a szemét, felemeli a hangját, meg gúnyolódik azon, amit mondok, és még a szavaimat is kiforgatja. Nem értem miért teszi ezt velem, de már teljesen az őrületbe kerget! Ismeri a barátomat is, többször is volt már itt, és nem értem, hogy mégis mi a jó ég baja van velünk meg a kapcsolatunkkal! És nagyon elszomorít, hogy ha tanácsra van szükségem ilyen témában, az anyukámra nem nagyon számíthatok, mert ha ezt felhozom, kis híján lenyel keresztbe :(

Esetleg más már volt ilyen helyzetben? Kérlek, segítsetek:(


2011. ápr. 10. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam mert fiú vagyok. :(
2011. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pedig ezt meg kéne oldanod valahogyan anyukáddal. nekem is ilyen volt anyum, bár ő nem nyelt le keresztbe, de semmi ilyesmiről nem lehetett vele beszélni, a szexet mindig körülírta, "nem kéne összebútorozni", meg ilyen régimódi kifejezéseket használt, ha megpróbáltam arra utalni, hogy menjünk el nőgyógyászhoz, mert kéne fogamzásgátló (ki sem mertem mondani a szót előtte), akkor egyszerűen direkt nem akarta érteni, hogy minek kéne odamenni. de ez nagyon rossz dolog, mivel én sosem tudtam erről beszélni a szüleimmel, máig gátlásos vagyok, ha szexről kell beszélni, pedig már 30 körül járok.

talén menjetek el együtt nőgyógyászhoz vagy pszichológushoz és hárman megbeszélitek a dolgot, hátha segít. nem tudom mi a megoldás, de ha erről nem tudsz nyíltan beszélni, akkor később neked lesz rossz.

2011. ápr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!