Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van oan ember a világon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oan ember a világon aki helyesirással csajozott be?

Figyelt kérdés

Mert itt mindig azt ajánlgattyák... olvasgasd a magyar helyesirást meg a helyesirás teccik a csajoknak... közben ez nem is igaz nem teccik nekik

16/F


2011. ápr. 11. 11:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
:D Persze, az aljanépnek nem tetszik, ha művelt vagy.
2011. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Aljanép bazzeg... evvel az erővel az emberek 99%-a aljanép mindenki aljanép és aljanépre hajt! Naon kevesen hajtanak a monacoi herceg lányára!
2011. ápr. 11. 11:48
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

olyan, nincs.

de olyan nagyon sok van, akivel azért nem álltak szóba, mert tuskónak tartoták...

2011. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
hát aki ennyi alapján itél meg egy embert az ő sem ér sokkal többet...
2011. ápr. 11. 11:50
 5/31 anonim ***** válasza:
Nemcsak a monacói herceg lányát (van ilyen?:-)) érdekelheti a helyesírásod. Sok minden elmond egy emberről. Az én párom se túl jó helyesíró, de nem ez a "teccik" "vok" stb. típus, nekem ez nem jön be.
2011. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

"hát aki ennyi alapján itél meg egy embert az ő sem ér sokkal többet..."


hát igen.

viszont jól néz ki, gazdag szülei vannak és oltári az ágyban. ciki, hogy bebukod...

2011. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Nem szakítanék azért senkivel, mert nem tud helyesen írni. De, volt, hogy valaki fészbukon akart engem felszedni és azt a helyesírást apám...nem beszéltem vele többet.

Én úgy vagyok vele, hogy volt az általános iskola, ahol a gyerekek megtanultak olvasni, írni. Nagyjából ez volt a fő cél alsós gyerekként. Ha valaki még ezt sem tudja normálisan elsajátítani, akkor mit...

2011. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Pl. _ÉN_.


Társkeresőn találtam meg életem párját évekkel ezelőtt, akivel azóta boldog házasságban is élünk. Saját bevallása szerint egyebek mellett épp azért is keltette fel a figyelmét az első levelem, amit írtam neki, mert mind a helyesírás, mind pedig a fogalmazásmód és a szóhasználat egyaránt azt tükrözte, hogy intelligens emberrel van a dolga - ellentétben a korábbi levelekkel, amiket előttem kapott, amelyek trehányak voltak és csapnivalóak, és sütött belőlük az író alacsony értelmi szintje.

2011. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Kései Sirató ***** válasza:

Szerintem egy bizonyos színt alatt már nagyon gáz a helytelen írás.

Pl. a kérdésed hemzseg a hibáktól.

2011. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha interneten ismerkedsz, akkor a helyesírásod olyan, mint a ruhád. Ha helyesen írsz ápoltnak tűnsz, ha nem, akkor pedig koszosnak. Elképesztő mennyi ember vét szarvashibákat. Ismerek persze olyat is,aki tényleg nagyon értelmes, de nem tud helyesen írni, valahogy sosem ment neki. Ez előfordul, na de interneten eleinte ez az egyetlen eszköz, hogy képet kapj a másik emberről. Hát ezért mondják.
2011. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!