Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert viselkedik igy a srac, miutan tudja, hogy tetszik nekem? Idegesiteni akar?

Figyelt kérdés

Elmondtam tavaly decemberbe egy fiunak, hogy tetszik. O persze semmit nem mondott ra. Azota mindig kedves velem volt velem a srac, de ma mikor mentem az egyik baratnommel, aki mellesleg 6 honapja ha ismer, azt is en altalam, hat a srac az ablakbol hangosan lekialltott neki, hogy szia XY, engem meg majdnem 2 eve ismer, es semmi, csak a baratnomnek koszont.

Nekem az annyira rosszul esett. Miert csinalta ezt? Egyebkent a baratnomnek tobb, mint 2 eve van baratja.

Most en ezt hogy kezeljem. Egyebkent meg jol latott engem is a srac.


2011. ápr. 11. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hiba volt nyíltan megmondani hogy tetszik neked. Mindig kell valami titoknak maradni egy lányban, nem szabad teljesen nyíltan így az elején a tudtára adni.
2011. ápr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

En 18 vagyok, a srac 19.

De miert csinalja ezt velem? Egyaltalan nem ilyennek ismertem meg. En most hogy kene vele viselkedjek?

2011. ápr. 11. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:

ne haragudj de én azt hittem hogy kb 13-4 éves kislány vagy.

De miért mondtad meg neki hogy tetszik?

Általában a csajok csak azután adják ki magukat miután már összejöttek.

2011. ápr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Valóban buta dolog volt kitárulkoznod előtte, már bocsánat.


hagyd a fenébe!

2011. ápr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a sok oltogatast! Igy is eleg sz@r, hogy ezt csinalta velem, dw nyugodtan!!
2011. ápr. 11. 15:28
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy hibáztál volna. Ez hülyeség, hogy titkolnod kell az érzelmeidet, játszmázni kell az életben. Akik így tesznek, azoknak sok sikert hozzá, de ez nem kötelező, szabad őszintének is lenni.


Más kérdés, hogy miképp kezeld, ami történt? Szerintem nem kell kezelni. Ha nagyon érdekel, megkérdezheted a sráctól, ő meg vagy válaszol valamit vagy nem, vagy elfogadható lesz az neked, vagy nem. Stb. Azt nem hinném, hogy kifejezetten Téged akart ezzel idegesíteni, mert minek tenné? Mi lenne neki a jó abban? Biztos van rá magyarázat, csak azt én nem ismerem. Viszont azt tapasztalata, sokan vannak, akik egy semleges történésre is úgy néznek, mintha az a személyük elleni támadás lenne. Pedig nem az. Ha mégis úgy veszik, akkor azzal magukat bántják. A szükségesnél több szenvedést okoznak ezzel maguknak. Te ne tedd ezt, ha nem szeretsz szenvedni! :)


43/F

2011. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha nem bantani akart volna, akkor miert nem koszont nekem is? Engem is latott, de megis csak a baratnomnek koszont. A srac velem nagyon jo viszonyban volt, volt ugy, hogy minden heten beszeltunk, azzal a csajjal meg csak egyszer. Amugy meg nem tudok vele komolyan beszelni. Mikor elmondtam, hogy tetszik, megigerte, hogy nem mondja el senkinek. Erre 2 orara irt nekem, hogy nem tudta magaba tartani. Mikor meg rakerdeztem, hogt miert mondta el es kinek, mindent letagadott.
2011. ápr. 11. 16:42
 9/14 anonim válasza:
Nem tudom milyen típusú a srác,de elég szemét volt.Azért nem olyan nagy hiba,hogy elmondtad neki,nem lehet mindig várni a pasira.A pasik máshogy gondolkoznak,az is lehet,hogy kíváncsi volt hogy reagálsz.Ha jó viszonyban vagytok,kérdezd meg tőle,h miért nem köszönt...
2011. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Miota elmondtam neki, hogy mit erzek, azota csak szia,szia viszonyba vagyunk. Amugy meg nem tudom megkerdezni tole, mert volt mar ilyen, hogy nem koszont, megkerdeztem tole, hogy miert nem, es beszelt minden hulyeseget, hogy nem figyelt, meg mit tudom en.

Ugy reagaltam ra, hogy sehogy. A srac ott allt az ablakba a masodik emeleten, en lenn mentem a baratnommel, a srac lekialltott a baratnomnek, hogy XY, en meg ra se neztem a sracra. Iszonyuan rosszul esett.

2011. ápr. 11. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!