Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Most őszintén, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Most őszintén, melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

1. Aki kicsit gyámoltalan, bénácska, rossz felfogóképességű, játsza a butát, hogy nem ért ehhez vagy ahhoz, ettől ti úgy érzitek, hogy okosabbak vagytok nála, és ez imponál.

VAGY

2. Aki nem nyavalyog folyton, hogy nem ért ezt vagy azt, talpraesettebb, életrevalóbb, jobb felfogó képességű.


Én azt tapasztaltam, hogy sokszor inkább azt a csajt választanák, a pasik (az 1.) aki melett férfiak lehetnek, szóval kicsit gyámomltalanabb a csaj.Ez így van?


2011. ápr. 11. 15:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát amit 1.nek leirtál egy lányról még a farkamat se adnám a kezébe mert a végén megkérdezi mi az...természetesen a 2. egyértelmű...
2011. ápr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mind a kettőnek van előnye és hátránya is. Én, ha muszáj a másodikra szavaznék.
2011. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2. Beindít, ha egy lány vagány.
2011. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nyilván a második a jobb. De nekem úgy tűnik, te nagyon irigyelsz egy olyan lányt, aki szerinted az 1-es kategóriában van :P Vagy tévedek?


Természetesen ha valaki buta, pláne ha még rá is játszik, az nem szimpatikus. Főleg az nem, ha szereti, ha mindent megcsinálnak helyette. Ettől függetlenül nem kell egy lángésznek lenned, és néha bizony jó esik segíteni.


A (normális) pasiknak nem az a lényeg, hogy okosabbal legyenek nálad, hanem hogy úgy érezzék szükséged van rájuk. :)


16/f

2011. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Barátnőnek 2., feleségnek 1.
2011. ápr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

jó most persze, így úgy tűnik, hogy 1 buta 2 okos, persze, hogy mindenki2. mond.

De igazából sejtitek gondolom mire gondolok, az 1. inkább ilyen plázacicás, egyébként, akik szerintem nem hülyék, hanem sok esetben csak rájátszanak, mert valamilyen okból azt gondolják, hogy ettől jobban tetszenek a pasinak, és tényleg elég népszerűek a férfiak körében, a második pedig egy átlagos lány.

2011. ápr. 11. 15:08
 7/18 kaméleon90 válasza:
38%
Szerintem a fiúk 55% szereti ha egy lányt "taníthatna" :)) és a csajszii meg játszana mint aki semmihez se értene közben pedig elég tapasztalt.. szerintem az ilyen lányok bejönnek a fiúknak de szóljatok ha tévedek..:)
2011. ápr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Aki okos, az sosem akar plázacicás kinézettel hódítani, vagy rájátszani a szerepére. A látszat ritkán csal.
2011. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok és inkább a második kategóriába sorolnám magam.De úgy vettem észre,hogy a pasiknak az első jobban bejön.
2011. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem egyébként, nincs konkrét személy, akire irígykednék, sőt vannak is plázacicás barátnőim:D Csak egy észrevétel volt. Mondjuk az is igaz, hogy a plázacicákra plázafiúk buknak, akik meg nekem úgysem kellenének:D

Igen, talán ez a jó megfogalmazás, hogy a csajok direkt hattyú halált játszanak minden kis apró problémával, a fiúk pedig büszkélkednek, hogy ők kibírják ezt vagy azt, vagy ők képesek megcsinálni.(például nyitva van az ablak, a lányok hisztiznek kabátba, hogy fáznak, a fiúk meg egy száll polóba ülnek)

2011. ápr. 11. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!