Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok bejönnek nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bejönnek nektek a focisták?

Figyelt kérdés
példát is írhattok, ha lehet akkor magyart :) (bár nem tudom hogy ki mennyire ismeri őket)
2011. ápr. 11. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten mert focisták..akad egy-két jóképű köztük, de nem azért jön be,mert focista. Nekem mindig Kaká volt a nagy kedvenc,jól is játszik, és baromi helyes. A többi szépfiúnak titulált álompasi nem jön be..(pl. Beckham).
2011. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mert bunkók, primitívek, és metroszexuálisak. 22L
2011. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval, nagyon bunkók, és nem tudnak viselkedni, a másik verzió meg az a ki annyira nagyképű h más fáj
2011. ápr. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha bejön akkor nekem sem azért mert focista, hanem mert helyes, viszont én a lábat nézem meg elöszőr és a focistáknak jó lábaik vanank, szóval előny ha focizott az illető,de nem kell feltétlenül hivatásosan csinálnia.
2011. ápr. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kabát Péter,Feczesin Róbert na ők jók :D vagyis nekem bejönnek :)
2011. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magyarok közül Vaskó Tamás (egyszerűen elbűvölő), külföldiek közül természetesen Cristiano Ronaldo, Fernando Torres.
2011. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, a sportolók sosem vonzottak. Nem tudom miért. Nem az,hogy csúnyának látom őket meg stb.,hanem nem úgy nézek rájuk, mint pl. az egyenruhás férfiakra.

Ha már nagyon muszáj kategorizálni, akkor zenészek, de csak mert én is játszom hangszeren :)

2011. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vaskó és Feczesin..:) jó ízlésetek van :)
2011. ápr. 12. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:
A "Vaskós" voltam. Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem alapjában "bejönnek", mert a focihoz aztán kell harci szellem, és mi nők már csak úgy vagyunk vele, hogy azt tudjuk értékelni. Aki rendszeresen focizik, annak általában azért a teste is jobban rendben van, nincs elpuhulva, izmosabb itt-ott. Én meg amúgy is láb-párti vagyok. Mármint megnézem, milyen lába van egy pasinak. Pusztán attól, hogy valaki focizik, még nem esik rólam le a bugyi, de biztos, hogy hamarabb vonzónak fogom találni, mint egy átlagos ingatlanügynököt például. Azért kérdezed, mert focizol? Vagy tervezed?
2011. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

én lány vagyok, nekem tetszenek, és szeretem is a focit:)

csak érdeklődtem:)

2011. ápr. 13. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!