Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy ne menjek el hamar? Néha elő fordul de én nem akarom és akkor nem tudok mit tenni. Volt már párszor, hogy 1-2 perc vagy még addig se tartott. Az is írhatna aki szintén ebben a cipőben van!

Figyelt kérdés
Normális tanácsokat kérek!!! Bunkó genyok mellözenek!!!!
2011. ápr. 12. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Verd ki előtte vagy nézd meg ezt az oldalt, hátha segít: [link]


vagy pedig próbáld ki ezt.. (másik oldalról másoltam be)


" 1., A Lidocain spray-t, amit például a fogorvosok használnak injekció formájában. Elég belőle 3-4 fújásmyi a makkra és környékére, és kb. félórára biztosítva van a túlérzékenység csillapítása.

A zsibbadás beállta után (kb. 4-5 perc), nem árt megmosni a fütyköst, ugyanis a hölgypartner száját vagy punciját is elzsibbaszthatja a szer. Túlzásba azonban nem szabad esni a használattal, mert ha nagyon elzsibbasztod, akkor felállni sem fog... A Lidocaint egyébként bármelyik orvos felírhatja, és nyugodtan mondhatod nrki azt, hogy éppen gyökérkezelik az egyij fogadat, és sokszor fáj a helye...


2., Egy biztosabb módszer a Seropram nevezetű gyógyszer, mely alapvetően a depresszió kezelésére szolgál, de "mellékhatásként" az ejakulációt is késlelteti. Nekem már a harmadik tabletta bevétele látványos eredményt hozott, mert másfél óráig is bírtam a barátnőmmel, noha előtte csak 1-2 percig! Egy idő után már csak napi fél tablettát szedtem, mert a barátnőm puncija már nem bírta a megpróbáltatásokat...! Kb. fél év után azonban "hozzászoktam" a hatóanyaghoz és ekkor lassan abbahagytam (kb. egy hónap alatt, mert különben a fejedben fogod érezni a mellékhatásokat...), majd egy kis szünet után újra elkezdtem szedni. Ehhez a gyógyszerhez már kissé macerásabb hozzájutni, ugyanis ideggyógyász írhatja fel, és csak akkor támogatja a TB (a havi adagja így kb. 1000Ft, amúgy pedig 5000). Én is így jutottam hozzá, elmondtam nyíltan, hogy mire kell, és minden további kérdezősködés nélkül meg is írta a receptet. Aztán már csak kéthavonta vissza kellett járni az újabb adagok receptjeiért, de szerintem ennyi macerát megér az, hogy bárhol, bármikor akár egy órát is szeretkezhess a partnereddel! :-) "

2011. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írass fel magadnak SSRI-t, akár 1-2 óráig bírni fogod.
2011. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 vadrteek válasza:

lehet hogy hülyeségnek fog hangzani, de ha ugy kezditek el hogy hugyozni kell, akkor tovább fogod bírni. én is mindent kipróbáltam már, majd egy évig szenvedtem ezzel a problémával, és nekem ez volt a megoldás. próbáljátok ki :D

én így 10-20 percről, 1 órára nyujtottam. egyszer volt már másfél is :D hajrá!! ;)

2013. máj. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!