Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha ilyen alkatú csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha ilyen alkatú csajok jönnek be? (képek)

Figyelt kérdés

A haverjaim mindig ezzel szívatnak... Nektek tetszik az ilyen alkat?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

[link]

5. [link]


2011. ápr. 12. 10:31
1 2 3
 1/28 Scream85 ***** válasza:
84%
Nekem is bejövősek az ilyenek :D
2011. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Anyám is pont így néz ki. 51 éves. De amúgy nem ciki, embere válogatja. Én kifejezetten örülnék, ha végre elkezdene szélesedni fenék-csípő tájt a testem, de hát nem megy. Pedig már 22 vagyok.
2011. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de javaslom költözz Mexikóba vagy Brazíliába... Itthon max kövéreket fogsz találni. :)
2011. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem inkább az a ciki, hogy te ezt cikinek tartod. MIért fontos más véleménye ebből a szempontból? Talán olyan lánnyal kéne összejönnöd, aki nem neked, hanem a haverjaidnak tetszik? nem, hát akkor?


Én meg világéletemben a mások által csúnyának tartott pasikkal jöttem össze. Engem nem érdekelt,mert nekem ők tetszettek, és hiába jöttek nekem azzal, hogy hát azért jobban érdemelnék külsőleg, de hát istenem. Ha nekem az ilyenek tetszenek, akkor ugyan ne mondja már meg nekem senki, hogy kivel jöjjek össze. Nem fogok járni egy mindenki számára helyes pasival, csak azért, mert másoknak tetszik.

2011. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagy kofferbe lehet jól pakolni, csak kényelmetlen vele utazni ahogy tartja a mondás. Egyébként nem ciki, neked ez jön be és kész.
2011. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is fenék táj erös,de ő már elkelt és +-ban ráhízott még gyerekszülés után.Szerintem nem ciki.Sőt én vékonyként azt modnom h. sokkal jobb anank a lánynak aki duciként ismeri meg a párját,mert tuti nem kell félnie attól h. a teste miatt hagyja el.Én azért parázok,mert a párom nem tartja vonzónak a husis lányokat.Amúgy ah végignézel az utcán,sok ducis lánnyal jár vki.
2011. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én is hasonlóan festek, csak nincs ekkora seggem, de a minap láttam egy ilyen nőt, szóval azért Magyarországon is vannak.
2011. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen testalkatú lányok nekem is tetszenek.
2011. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
100%

Én pont ilyen nagyseggű vagyok, hatalmas csöcsökkel:)

Évekig szorongásom volt a vékony csajok miatt, aztán lett egy olyan barátom, aki egyszerűen megőrül ettől a látványtól.

2011. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nagyon írígylem a barátodat :) Ugyanigy vékony a derekad és nagy a feneked? Rakhatnál fel képet... :D
2011. ápr. 12. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!