Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretkeztünk a férjemmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkeztünk a férjemmel, és egyszer csak véletlenül kicsúszott a puncimból, és a popómba csúszott vissza. Éltetek már át ilyet?

Figyelt kérdés
Ma reggel történt. Kutyapózban dugott épp a férjem, elég szenvedélyesen. Már nagyon közel volt a csúcshoz amikor kicsit kicsúszott, ő pedig lendületből visszalökte, de a hátsó lyukba ment véletlenül. Felsikítottam a fájdalomtól, de ő nem húzta ki mert épp elélvezett. Az első pillanat után végül is nem volt rossz érzés, éreztem ahogy lüktet a farka és spriccel belém. Kapott már más is ilyen "meglepetést"?
2011. ápr. 12. 12:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt valamiért nem tudom elhinni. Csak úgy simán bement? Persze, nagy lendület van, de akkor is, csak úgy simán?

Szerintem olyankor az embernek kábé szétszakadhat a bele, ha így csinálják....nem is hiszem el.

2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Van ilyen, volt ilyen, ha eléggé ellazultan tudsz szexelni.
2011. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom kedves kérdező,javaslok egy urológust,mert lehet,hogy gyengék a végbeled záróizmai...el nem tudom képzelni,hogy valaki ennyire "laza" legyen...
2011. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a lendület miatt, és hát eléggé el voltam lazulva, nem görcsöltem, mivel erre egyáltalán nem számítottam.
2011. ápr. 12. 12:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
csak felsikoltottál??szerintem nem csak azt!!
2011. ápr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem nagyon tudom elhinni.


Mi is próbálkoztunk vele többször is, és én nagyon szeretném is, tetszik nekem, de alig bírtuk betuszkolni.

:-)

2011. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha eleg nedves volt, marpedig ez valoszinu, akkor volt azon a szerszamon eleg sikosito ahhoz hogy becsusszanjon...


azt mar kevesbe hiszem el hogy "veletlenul", eleg naiv lehetsz te posztolo :)

2011. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hihetetlen a történet, épp ezért írtam meg itt. Ha egy hétköznapi esetről lenne szó, akkor nem fárasztanék vele senkit. Csak érdekelt, hogy járt-e már így már is.
2011. ápr. 12. 13:31
 9/17 anonim válasza:
100%
Mi is jártunk már így (és se előtte se azóta fel sem merült bennem, hogy megpróbáljuk, mielőtt megkapom én is a magamét......), bár nem csúszott be teljesen, és egyből kihúzta.. Viszont tényleg meglehetősen fájt.
2011. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
Egy ismerosom meselte, hogy nekik volt ilyen, viszont ott nem is tudtak folytatni illetve befejezni, mert annyira fajt a lanynak. Probaltatok mar valaha a hatsoban eddig, vagy meg eddig nem. Azt mondtad vegulis tetszett a dolog, akkor lehet egy uj dolgot fedeztetek fel.
2011. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!