Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért vagytok annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok annyira "allergiások" arra, ha egy lány hozzányúl a zselézett hajatokhoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom. A zselé már vagy 4 éve nem divat. Én inkább habot használok ha muszáj, esetleg lakkos. De igazából hétköznapra semmit.
2011. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
22F
2011. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát kérlek, én nagyon tutira be szoktam lőni a hajam mindig, és már az ágyból is zavartam el csajszit azért, mert összetúrta a hajam ... pedig szóltam neki előtte!
2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de nekem is a halálom, ha összetúrják a félórai munkával belőtt szöghajamat... :-)
2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azért van rajta zselé,hogy úgy maradjon a haj,ahogy beállították...miért kell azt elrontani?Vagy egyáltalán mi a jó abban,hogy a zselében turkálsz?
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

bocsi,én lány vagyok és nem zselézem a hajam,de rohadtul utálom ha összetúrják a hajamat...nem azért szenvedtem vele h széttúrja valaki.

persze akkor más a helyzet ha este van és a párommal vagyok.

2011. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha hozzáér valaki a beállított hajamhoz, de ha otthon vagyunk kettesben a párommal, akkor összetúrhatja ahogy csak akarja, és én is az övét. Bár ő akkor is megengedi hogy összetúrjam, ha valahova megyünk, mert azt mondta nekem akar tetszeni, és ha nekem így tetszik akkor összetúrhatom :D
2011. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és én is lány vagyok, bocsi :D
2011. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én pasim szereti, ha beletúrok a hajába.
2011. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom, munkát fektettem bele, hogy úgy álljon, ahogy, egyszerűen bunkóság elrontani. Tudod, nem öntünk vizet a másik rajzára, oviban is ezt tanítják.
2011. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!