Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös zuhanyzóban nagy gáz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös zuhanyzóban nagy gáz a merevedés?

Figyelt kérdés
Uszodában voltam és a zuhanyzóban fölállt.A törölközőm az előtérben volt és kénytelen voltam úgy kimenni.Sokan látták nagyot égtem.
2009. márc. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
mire állt fel?
2009. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz de vicces:D

Tényleg mire állt fel?A többi pasira?....O.o

Amugy ez a pasiknál elég gyakori.Egyébként hány éves vagy?

2009. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%

én annak idején a haverokkal a középiskolai koleszban mindig álló farokkal tusoltam, meg ök is, betudtuk a reggeli merevedésnek....


de nekem nagyon megtetszett...most 10 évvel késöbb biszexnek vallom magam...ha nem inkább melegnek...

2009. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Spontán merevedés volt.(nem vagyok meleg)
2009. márc. 2. 21:30
 5/8 anonim válasza:
78%
EZTELJESSEN NORMALIS DE AZ TOBB OKBOL KIFOJOLAG LEHET ES A RTEGGELI TUSOLASNAL FOLEG ,MERT AKKOR A HUGYHOJAG IS ELOIDEZHET VALAMI IJENT
2009. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy lenne közös a zuhanyozó, hogy lányok is vannak, akkor semmi gond :-)

Értékelnék :-)

Ha spontán, akkor csak takard el.

2009. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

:DD


Szerintem nem gáz, mert valahol természetes. Viszont elég vicces, én is nevettem, amikor olvastam... meg a válaszokat :))


Ha tudod takard el, vagy gondolj valami olyan dologra ami eltereli a figyelmed.

Különben nem hinném, hogy valaki is szólna valamit, bárkivel megeshet ilyesmi.


Viselkedj természetesen és kész. Ne legyél zavarban és ne nézd a többieket, mert akkor ciki lehet :)


Különben teljesen mindegy, hogy ott csak fiúk vannak, az ilyen esetekben mellékes. Főleg ha spontán volt a dolog...

2009. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2009-03-02 21:29: wow
2011. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!