Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedik egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedik egy olyan ex ( srác ), akinek fontos még a volt barátnője ill. szereti még? Vagy ha csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Barátok maradtunk, beszélgetünk msn-en, néha találkozunk is.


Tapasztalatokat is írhattok! Meg úgy általánosságban..


Én vagyok a lány, kb 7hónapja szakítottunk.


( Már feltettem ezt a kérdést, csak olyan sok kérdés van szex-szerelem témában... :S )


2009. márc. 2. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én két exemmel is nagyon jóban vagyok a mai napig, szinte naponta beszélünk, hetente találkozunk családosan is. A szerelem elmúlt, a barátság megmaradt.
2009. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!