Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek hogy belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek hogy beleszeretek.

Figyelt kérdés
Egyre jobban tetszik egy fiú ismerősöm és lehet bele is tudnék szeretni. A gond akkor van ha neki nem jövök be. Nem tudom mit tegyek , nem szeretnék csalódni. És attól is félek ha megtudja hogy tetszik , kerülni fog, ami elég nehezen lenne megoldható.
2011. ápr. 16. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne becsüld már le ennyire magad! Aki mer, az nyer! :)
2011. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne agyalj rajta sokat. Lehet összejön, lehet nem. Ne éld bele magad, mert ha mindig azon vagy "úristen beleszeretek", akkor bele is fogsz. Fogd fel úgy, mint egy lehetőséget. Találkozz vele és hátha neki is megtetszel. :)
2011. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig, ha nem próbálkozol, akkor a legrosszabb.
2011. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha normális az ismerősöd, akkor nem kell attól tartani, hogy ha esetleg nem jönnél be neki, akkor elfordul tőled...az nem szégyen ha valakinek tetszik valaki! Egy próbát megér, ha nem jön össze, akkor sincs semmi, majd keresel mást, de ha meg sem próbálod?
2011. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne tennem? Mondjam el neki?
2011. ápr. 16. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, milyen a kapcsolatotok most, de ha nem vagytok közeli barátok, akkor szerintem először egy kicsit közeledni kellene, közös programokat csinálni, beszélgetni minél többet. És ezekből már le lehetne szűrni, hogy ő hogy viszonyul hozzád, aztán elmondhatod neki. Én így csinálnám. Ha közeli barátok vagytok, akkor szerintem nehezebb a helyzet, de ott is segíthet egy kis puhatolózás és utána az őszinteség.

Sajnos mást nem tudok tanácsolni, mint ezt. De remélem, hogy nagyon jól sül el a dolog, csak légy bátor.

És még egyszer mondom, azt sosem kell szégyellni, ha valaki tetszik neked!

2011. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!