Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szekáljanak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szekáljanak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, akiről utólag tudtam meg sok mindent, ami hát, nem voltak túl szép dolgok, úgyhogy szakítottam. É volt az első barátom, úgy hogy kissé nehezemre esett különben is, de a többiek is eléggé durván szivatnak miatta, hogy csak játszottam vele és hogy büdös r*banc vagyok. pedig nem én akartam felszedni se semmi. mit kezdjek a rosszindulatú pletykákkal és csúfolásokkal?


12/L, a fiú 14 volt.


2011. ápr. 17. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos erre csak egy módszer van, ami viszont nem hat azonnal: nem szabad foglalkozni a pletykákkal és a pletykálkodókkal! Ha látják, hogy ezzel felhúznak és bántani tudnak, akkor nem fogják abba hagyni, mert élvezik, ha más ügyeit kitárgyalják, addig se velük foglalkoznak...


Ha te tudod, hogy nem voltál ribizli, és nincs semmi lelkiismeretfurdalásod a történtek miatt, akkor nincs min aggódnod, tiszta a lelkiismereted! És elég ha ezt tudod magadról, mert nagy erőt meríthetsz belőle!


Ha nagyon eldurvulna a helyzet és a helyedben a szüleimmel is beszélnék, ők mégiscsak érettebbek, láttak már egyet s mást az életben, biztos tudnának tanácsot adni


Fel a fejjel, légy bátor és határozott!

2011. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* bocs, "én a helyedben"
2011. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En erre csak annyit tudok neked mondani, hogy ne foglalkozz veluk. Tudod, kinek nem inge ne vegye magara.

Engem is volt, hogy cikiztek fiuk, hogy nekem ez meg ez tetszik, es tudod mit csinalta? Nem valaszoltam nekik vissza semmit, mintha meg se hallottam volna. Majd egy kis ido utan rauntak erre a temara; tudom nehez elengedni a fuled mellett a ilyesmit, de ha latjak, hogy foglalkoztatt a dolog, hogy ezen ragodsz; akkor azert is ezt fogjak csinalni.

2011. ápr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
már nem azért de akinek 12 évesen alapból pasija van az alapból eg ykis gyerekes ri.banc. mért nem barbizol inkább?
2011. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! ha megkérlek ne ribizz, mert 12 évesen a 14 évesek fejlettségi szintjén állok, és több, mint a fél osztály is ezt csinálja, csak sokkal durvábban.



az elsőnek: az anyumnak már elmeséltem, de ő is csak azt tudja mondani, hogy engedjem el a fülem mellett, meg hogy ha nem megyek bele egy ilyen "helyzetbe" akkor most nem itt lennék.


A legszarabb az egészben az, hogy most jöttem rá, hogy ezt csak azért csináltam, hogy ne pulyázzanak le, mert az osztályban én vagyok a legfiatalabb, és folyamatosan szivatnak, azzal, amivel csak tudnak. Meg akartam mutatni, hogy nagylány vagyok, és felmutattam, hogy csak egy h*lye p*csa vagyok.

kérlek írjatok továbbra is és kösz az eddigi kommenteket.

2011. ápr. 22. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-17 13:21

Teljesen igaza van, már most is egy büdös rib@nc vagy, de ne vedd magadra mert odáig jutottunk hogy mindenki az!

Ne aggódj 14-15 éves korodra több f@sz fog benned járni mint anyáméban 30 év alatt..

2011. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves r.bancozó s.eggfejek.

Szerintem senki nem lesz automata lotyó, attól, hogy 12 évesen jár valakivel. Oviban is szoktak járni, és azt hiszem a kérdező nem említette, hogy lefeküdtek vagy sötöbö. Ily módon ne ítélkezzetek már. Bár szerintem ti azért jártok ide, hogy másokon vezessétek le a feszkót, élőben meg sem nyikkannátok.


JA, és barátnőm is korán veszítette el a szüzességét, szerette a fiút, azóta egyetlen egy fiúja volt, aki most a férje. Erről ennyit.

2011. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszi hogy megvédsz, és egyébként tényleg nem történt köztunk semmi, azonkívül, hogy fogtuk egymás kezét.(egyesek láttak csókolózni, de nem tudom hogy, ha nem történt olyasmi)
2011. máj. 6. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!