Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már r*bancságnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már r*bancságnak számít?

Figyelt kérdés
Van, hogy elmegyek bulizni,és egy sráccal egész jól elbeszélgetünk, és csókolózunk is..vagy ha egy jó faszi leakar kapni, nem mondok neki nemet. De semmi szex, meg orális cuccok, csak csók. Mondjuk van, hogy éjjel 3-mal is, de hát nincs pasim, és elvagyok velük..ti mit gondoltok az ilyen lányokról?
2011. ápr. 17. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
Állítólag a csók intimebb, mint a közösülés.
2011. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Én sose járnék egy ilyennek, undorító viselkedés, egy nőben, lányban legyen tartás, ne szajha legyen. Egyébként szerintem ribanc vagy. BÁr nem csak ezen múlik a dolog...15/F, még jó hogy a normális lányokra hajtok, nem a party és/vagy pláza pcsákra.
2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez esik jól, hát tedd. Én ugyan nem tenném, de nem zavar, ha más ezt csinálja.
2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
igen, normális emberek szerint ez r*bancság.. aki szerint nem, az olyan lehet mint te ;)
2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

lof*szt.

semmi rossz nincs benne :P

rem én leszek a következő :P :P :D

21/F

2011. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
a 4.nek nagyon igaza van.
2011. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
hát jó, köszi a válaszokat :)
2011. ápr. 17. 12:56
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem baj, csináld azt ami jólesik amíg nincs barátod. Vagy a barátodnak szerintem ne szólj erről, mert hajlamosak megijedni.


(Én soha életemben nem voltam bulizni, lány vagyok szűz, de még sem ítélem el az ilyeneket. )

2011. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
És ez neked miért jó? Ettől nem leszel vonzóbb. Sőt.
2011. ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem vegyes érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban. Egyrészt nincs barátod, gondolom fiatalka is vagy, szeretnél minél több dolgot kipróbálni, szórakozni, ismerkedni stb. Egyfelől nem tartalak ribinek, VISZONT az én elveimmel ez teljesen ellenkezik. És az, hogy egy nap vagy buli alatt 3 sráccal is smárolsz, az szerintem gáz. Mert kicsit más lenne a helyzet, ha pl. havonta egyszer elmész bulizni és a buli hevében egy fiúval csókolózol, de így...szóval azt tanácsolom, fogd vissza magad, mert ha ennek a híre szárnyra kél, nagyon nehezen fogsz párt találni magadnak!
2011. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!