Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ez meg milyen hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ez meg milyen hülye helyzet? Komolyan mondom, nekem ez nem tiszta. Érdekes történet.

Figyelt kérdés

Szóval, múlt héten egy buli volt ahol egymásba gabalyodtunk az exemmel akivel már lassan egy éve hogy jártunk. Nem feküdtünk le, mert visszakoztam, csak majdnem. Erre fel a srác egyik haverja, aki engem alig ismer, kiakadt rám, hogy én másztam rá az exemre - holott tudvalevő, hogy pont ő az, aki röptében a legyet típusú, minden barátnőjét megcsalta szinte... :/ Na, tegnap is volt egy buli, ahol exemmel megint egymásra találtunk. Újfent nem én másztam rá, de olyan "állapotban" voltam, hogy hagytam magam. Persze ez a srác most is bekevert, mert benyitott a szobába, ahol azt látta hogy bugyi nélkül vagyok. Persze exem úgy csinált mint aki alszik, esze ágában sem volt segíteni nekem. Na a srác teljesen kiakadt, elkezdett kiabálni velem, hogy még hogy nem én másztam rá, meg húzzak el a francba... Most lehet, hogy hülye vagyok. DE MI KÖZE VAN HOZZÁ???! A többiek soha nem szólnak semmit, csak röhögnek, de ez meg üvöltözik velem úgy, hogy nem is én vagyok a hibás!! És még csak nem is ismer.. bocsánat, de én még soha nem csaltam meg senkit se, az meg csak nem büntetendő, ha egy kis szórakozásra vágyok. De tényleg, jogosan vagyok felháborodva?? Amúgy írtam a srácnak ma levelet, szépen leírtam, hogy tudom, hogy nem vagyok szent, buli volt, de nem érdemeltem meg azt a kiabálást meg azt a hangsúlyt, mert nem csináltam semmi rosszat, de persze ilyenkor nem segít senki se...

Ti mit tennétek a helyemben?? Nem furcsa ez?!


2011. ápr. 17. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a jóédes k*rva anyjába oda.Mi köze van hozzá, hogy te és az exed mit csináltok?Én a helyedben ugy kiosztottam volna, hogy levegőt se hagytam volna, hogy vegyen...bunkó paraszt.
2011. ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, én meg semmit sem akarok az exemtől ezen kívül.. nem vagyok szerelmes már rég, csak hiányzott egy kis "ez-az". És elmúltunk 18 évesek is már jó ideje.

Meg amúgy is, nem értem mi baja. De akkor ezek szerint jogos volt a felháborodásom.. de tényleg, durva, ott üvöltött velem...:S Majdnem el is sírtam magam.

2011. ápr. 17. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meleg a srác, és féltékeny rád.
2011. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy vicces, barátnőmnek és nekem is átfutott az agyamon ilyesmi ötlet...:D:D
2011. ápr. 17. 13:57
 5/6 anonim válasza:
Két lehetőség van.Van rád gerjed a haver,és azért szúrja a szemét. Vagy tényleg homok és az exedre izzik. Felejtsd el a dolgot.Te túlélted,neki mindkét esetben nagyon rossz.
2013. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Benyitott hozzád, bugyi nélkűl meglátta a puncid, nekiáll kiab

álni veled ott miközben te meztelen vagy? És nem zavartad ki, vagy kűldted el az anyjába? Van azóta amúgy valami fejlemény?

2013. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!