Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy tipikus szürke egér vagy egy bányarém?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 13:27
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:
mint a húgom és mint az exbarátnőm.
2011. ápr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Visszahúzodó.

Észrevehetetlen.

Nem kirívó.

2011. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

szürke egér

[link]

bányarém

2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Olyan, mint Én xD.:)
2011. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 17. 13:57
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A dolgok nem mindig azok,amiknek látszanak!

Lehet egy szürke egérke egy istennő az ágyban...

Egy bányarém meg okos asszony,aki megtudja tartani a férfit egy életen át.

2011. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az a szürke egér,akiről,hogyha megkérdezik,hogy mi a véleményed róla,vagy mesélj egy történetet róla,akkor 2 szót alig tudsz mondani.Max. jó fej,kedves.Senkinek nincs vele baja,senki nem is szereti igazán,nem is utálják,úgy senkit nem érdekel.Nincs benne semmi különleges,normális élet,semmi rosszaság,semmi izgalom,semmi csavar.Általában hétköznapi nézetei vannak,véleménye nuku,nincs semmiszívügye.Nekem is van egy ilyen ismerősöm és az őrületbe kerget annyira semmilyen!!!!!

Bányarém meg az amelyik alkatra,ruhára,arcra nem szép.ennyi.

2011. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nincs benne semmi különleges,normális élet,semmi rosszaság,semmi izgalom,semmi csavar.Általában hétköznapi nézetei vannak,véleménye nuku,nincs semmiszívügye."


De ezt te honnan tudod ilyen biztosra? Mivel látja , hogy senkit sem érdekel igazából, hogy mi van vele ezért nem is tud úgy megnyílni...Az ilyen embereknek nehezebben megy mások előtt megnyílni őszintén. De attól még nem jelenti azt, hogy nincsen olyan téma amiről nem lehet vele beszélgetni, vagy hogy nincsen saját véleménye.

2011. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Manapság szürke kisegér mindenki aki nem plázak*va nem emós nem hippi nem rocker nem dark. Átlagos szürke kisegér az aki nem követ semmi irányzatot ennek tudnám jellemezni :D Nincsen velük semmi probléma csak nem rínak ki a tömegből. Attól még lehet saját véleménye akarata, lehet vele jókat beszélgetni ugyanolyan mint minden más ember. Bányarémnek a csúnya lányokat szokták hívni. De a csúnyaság relatív ahogy a szépség is.
2011. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

Nincs benne semmi különleges,normális élet,semmi rosszaság,semmi izgalom,semmi csavar.Általában hétköznapi nézetei vannak,véleménye nuku,nincs semmiszívügye.


Én voltam ez!

Na szóval,az a csajnak mindig megadjuk a lehetőséget vitára,beszélgetésre.Nálunk,az osztályba,nagyon különböző világnézetű ember van,és igen sokat vitázunk,de nem rosszindulatúan,csak ütköztetjük a dolgokat.Mondjuk neki sokszor,hogy szálljon,be vagy mi a véleménye...de "nemtudom"-"nem értem" vagy kussba marad.Egyszer lementünk négyen vásásrolni,3-man erős egyéniségek vagyunk,ruha téren kissé eltérő véleménnyel.Egy nagyon szép pénztárcáról beszélgettek,az egyik barátnőm azt mondta,hogy ocsmány és Ő is minden gondolkodás nélkül rá vágta,hogy tényleg az.A másik barátnőm meg kerített egy tényleg nagyon randa sárga párducmintás tornazsákot(!!!)és azt mondta,hogy hmm de szép.Szürke kisegér "Tényleg az nagyon szép!Ezzel tesztelték.Lehet,hogy köcsögség volt,de még egy nagyon büdös tusfürdöt is megvett volna az egérkém,csak mert azt hazudták,hogy az a legdivatosabb csajnak is olyanja van.csak a végén,mondtuk,hogy az mégse jó.

Ez szerintem a szürke kisegér.Gilisztaként mászkál közöttük,és sajnos igen,néha rátaposunk.

2011. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!