Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen viselkedes ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedes ez egy "legjobb baratno"-tol?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tetszik egy srac, akinek el is mondtam. A fiu mondjuk erre semmit nem mondott, de neha azt veszem eszre, hogy engem nez, int nekem, a szemembe nez, koszon.

A multkor setaltunk a legjobb baratnommel es a srac CSAK neki koszont. A csaj meg gyorsan visszaintett neki, mosolygot a sracra, meg ilyesmi, utana meg jon azzal nekem, hogy csereljunk helyett, mert o nem akarja, hogy az a srac igy koszongessen neki. De akkor miert csinalta ezt? Mellesleg neki 3 eves komoly kapcsolata van, raadasul nincs is joba a sraccal, aki nekem tetszik.


2011. ápr. 17. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak meglepte a barátnődet, hogy ráköszönt, és örült neki.
2011. ápr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat en mondjuk kevesbe orultem ennek. Ha forditott esetben lennenk en biztos nem.integetnek vissza annak a sracnak, aki a baratnomnek tetszik; foleg, ha ott van mellettem a csaj es latom, hogy ot sz@rba nezi.

Valamint masnap jon nekem a csaj, hogy rajott, hogy miert csak neki a koszont a srac, mert engem feltekennyr akar tenni. Utana persze mar nem beszeltem meg vele a sraccal kapcsolatos dolgaimat es kerdezi tolem, hogy miert nem beszelek mar a sracrol. Hat koszonom, rendes baratno.

2011. ápr. 17. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd nem csinált semmi rosszat. Benned van egy érthető féltékenység. Lépjél túl ezen a feltehetően reménytelen "szerelmen".
2011. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen ez teljesen normális, hiszen csak köszönt neki, én is köszönnék, ha nekem köszönnek, nem fogok elsétálni mellette, mint egy bunkó tahó és még morcosan sem fogok rá nézni, ha vki köszön nekem akkor általában rámosolygok. Nem hiszem, hogy kéne féltékenykedni, egy kapcsolat két emberen múlik.

16F

2011. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs is olyan problemam, de megkerdezte a baratnom a sractol, hogy van neki baratnoje, amire a srac azt mondta, hogy nem. Kerdezte a csajtol, hogy neki, es letagadta pedig komoly kapcsolata van.

Masik esett volt, hogy a baratnom gyorsan felkereste a sracot facebbokon meg hi5on es gyorsan kuldott neki baratkerot, majd addig kerdeztem, mig ki nem nyogte, hogy o kuldott a sracnak. Komolyan mondom ugy csinalja a dolgokat, mintha o akarna valamit a sractol.

2011. ápr. 17. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális viselkedés. Ha nekem köszönnek én is mosolygok és visszaköszönök. Én sem játszanék biztos bunkó fapofát. Aztán meg, gondolom észrevette, hogy ez neked rosszul esett, ezért akart veled helyet cserélni, hátha akkor téged vesz észre a srác. Bárcsak nekem lett volna annak idején sok ilyen aranyos barátnőm.
2011. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lány barátja helyében jobban aggódnék, mert az nem jó jel, ha letagadja. Valószínűleg nem is veszi ő olyan komolyan azt a kapcsolatot.
2011. ápr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem eloszor tagadta le a sracot; azt mondja szereti, de minden honapba tetszi neki mas, akire azt mondja, hogy elhagyna a baratjat erte; meg olyan kepeket tesz fel mindenhova, amikbol kinn vannak a mellei; mar tobben mondtak, hogy k.rvat csinal magabol.
2011. ápr. 17. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!