Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elszív valaki 1szál füves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elszív valaki 1szál füves cicit és utána szexel akkor az milyen, és milyen hatással van a pasira, csajra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 3. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
én teljesen kiszáradok a fűtől, és ugyan jó lenne a dolog, de csak egy liter sikósítóval
2009. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
ha nem "punnyadsz" tőle, akkor szerintem nagyon-nagyon jó mindkettőnek.
2009. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát a fűtől max röhögve belealszol... kokónál meg te úgy érzed, milyen jó ma a szex, a párod meg azt, hogy ilyen szar se volt még...
2009. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
fűvel sokkal jobb...minden lőkésnél mintha elélveznél vagy nemis tudom... dob rajta. de nagyon kiszáradsz... ottis.
2009. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
ha a fiú befüvezett a lány pedig nem akkor annyira nem jó mert nagyon sok fiúnál jelentkezik tőle a löttyedt virsli szindróma,....és ki élvez egy kis fonnyadt kukit.......de jó szórakozást aztán majd később megbánjátok!
2009. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
37%

Mi a férjemmel betépve szexeljük a legjobbakat!

Felfokozódik a kéjérzet, és az idő is máshogy megy...

2009. márc. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs annál jobb. Zözi meg egy kis alkohol kombó, aztán olyan vadakat lehet szeretkezni, hogy csak csuda... :D
2009. ápr. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Csak ajánlani tudom:D
2010. febr. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gondolom nem véletlen a cigi helyett cici?!xD
2010. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én maszturbáltam fű hatása alatt és elég érdekes volt :D hogy mondjam két percre rá már el is felejtettem milyen volt xD jah am fiu vok
2011. jan. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!