Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok.. Nem hiszem, hogy ő olyan lány aki nem értené meg vagy megszólna érte, de szerintem nem úgy állna hozzám ahogy eddig. Hiszen barátnők vagyunk, nem ismerjük egymást olyan régóta, talán 2 hónapja... De nem tudom, hogy mondjam el neki a dolgokat... :s
2011. ápr. 17. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
várj vele minden esetre
2011. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Várni várok.. De ha már itt lenne az ideje, akkor mégis hogy? Eddig még nem voltam lánnyal.. De tudom, hogy ő tetszik nekem. Sőt... =/
2011. ápr. 17. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ezt az egészet, inkább ismerkedj fiúkkal, férfiakkal, velük többre, sokkal többre mész majd (lásd anyaság). Tudom, hogy ez a dolog most divat a fiatal lánykák körében, s már cikibb az, hogy valakinek van intim szőrzete, mint az, hogy lány létére már csókolózott egy másik lánnyal, de szerintem ne hódolj be a trendnek, inkább várj, amíg végre szerelmes leszel, s akkor és ott a szerelmeddel együtt egyesülhetsz.
2011. ápr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem azért tetszik a lány mert ez a divat. A sok kiscsaj, aki csókolózik egy másik lánnyal, az meg nem is érez semmit a lány iránt. Én meg nem úgy kedveltem meg, hogy mit tudom én egy buliba smároltunk vagy ilyesmi. Nem csináltunk semmit- megláttam, megtetszett, kedvelem. :s
2011. ápr. 17. 23:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Na szóval.. Hogy kéne neki elmondani? ...
2011. ápr. 17. 23:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Na mind1, már elmondtam neki.. Valahogy nem bírtam várni és így jött ki. Elfogadta..
2011. ápr. 19. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!