Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom gyakran van meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom gyakran van meztelenül, már kezdem megszokni. Másnál is előfordul ilyesmi? 21N

Figyelt kérdés
Nem rég mentem férjhez,és a férjemhez költöztem. Anyósom is ott lakik. Nálunk otthon, nem volt szokás meztelenkedni, de a férjem azt mondja, hogy náluk ez természetes. Eleinte furcsa volt, de már nem lepődök meg ha anyósom egy szál bugyiban, vagy anélkül jön ben a szobába. Másnál is van ilyen?
2011. ápr. 17. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nálunk nincs ilyen és ne is legyen mert nem hiszek a zombik létezésében
2011. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Há nemtom, én fiú vagyok, elég fura lenne ha az anyósom pucéran ténferegne előttem......
2011. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szokványos.
2011. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok, de külön élünk a szülőktől. Hát én is kiakadnék az biztos, főleg hogy gyerekem is van. 35/F
2011. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fúj.... még jó ,hogy nincs kis gyerek azt is erre taníttaná ? :____: télleg a legjobb anyós a porhanyós.
2011. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elé sokszor olvastam már itt olyan írásokat,hogy náluk természetes,hogy az egész család meztelenül járkál egymás előtt. A szülők és a gyerekek is,akár kicsik,akár nagyok.

Nálunk ez soha nem volt szokás,és nem is tartom helyesnek.

2011. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ez nálunk se szokás. számomra még belegondolni is furcsa, hogy meztelenül járkáljak a házban, és a családom is...
2011. ápr. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
durva..
2011. ápr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk soha nem fordult elő ilyesmi,persze volt,hogy véletlenül rányitottunk egymásra a fürdőben,mert nem vettük észre,hogy valaki bent van.De ilyenkor elnézést kérve kimentünk.Én személy szerint ezt nem tartom normálisnak.
2011. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell nagyon szégyellősnek lenni a családtagoknak. Én úgy nőttem fel, hogy törölközőben se mentünk 2 m-t a fürdőtől a szobáig és ez sem jó, bár szerintem is túlzás a meztelenkedés, főleg,hogy az anyósodhoz úgymond semmi közöd.
2011. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!