Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » O kezdemenyezett de en elutasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O kezdemenyezett de en elutasitottam mar nagyon banom mitt tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki tetszik nekem es aszt hiszem en is neki o kezdemenyezett mar vagy 2er is de meg nm voltam kesz ra mit tegyek?legkozelebb ha talalkozunk kezdemenyezzek?vagy ha kezdemenyez engedjek neki es ha igen mennyit engedjek neki?
2009. márc. 3. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, menj oda hozzá mert már azt hiszi nem kell ő neked és igy nem is fog kezdeményezni.
2009. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat ez a dolog bennem is felemrult talan nm leszek ojen meresz mint o es nm fogok ojan batran kezdemenyezni mint ahogyan o tette idaig.De valahogy ha majd talakozunk ugy intezem ha tudom h kedves leszek vele es hatha ismet kezdemenyezne vagy en nm tudom ...mit tegyek?
2009. márc. 3. 20:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Válaszok sorrendben:

igen.

engedj neki, de hát nyilván attól függ mit akar és nyilván te mit akarsz. Egyszóval ami jól esik.

2009. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked is bejön a srác, akkor mindenképpen engedj neki.

Nem tudom hány évesek vagytok, de a kézfogásból, vagy meghívásból egy üdítőre, csokira, sétából, csókból nem lehet semmi baj.

Vagy egy moziba elmehetnétek.

Ha meg már szegény nem mer kezdeményezni, szerintem bátoríthatod egy mosollyal, nézd őt, úgy hogy észrevegye, mosolyogj rá, esetleg menj oda hozzá és kérdezd meg nincs e kedve ehhez, vagy ahhoz.(amiket fent leírtam)

Vagy mutass neki egy számot, hogy neki tetszik e, mert neked ez a kedvenced, vagy ilyesmi.

Hajrá!! :)

2009. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon jo otletek koszonom de nem igazan merek kezdemenyezni megis csak o a fiu jah es az volt h megakart csokolni mar nagyon kozel volt es en nm engettem...ennyi a nagy tortenet de mar banom szoval a kezfogasnal tobb volt kiprobalom a moslygos trukkot remelem veszi a lapot
2009. márc. 3. 20:47
 6/9 A kérdező kommentje:
Jahj nem tudom mit tegyek nm merem bevalani h odamegyek hozza es..kezdemenyezek mit tegyek?segitsetek,leci
2009. márc. 3. 21:11
 7/9 A kérdező kommentje:
*bevalalni
2009. márc. 3. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

NEm tudsz mit tenni meny oda s beszélj vle ..mond neki h szeretnél vele talizni töbet s hogy ha lehetne több mint barátság...s meny el..ne várd meg mig válaszol majd utánad megy..nekem be vált:):P

L/14

2009. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagzon joh otlet amugy 16 vagyok
2009. márc. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!