Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit fognak szólni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit fognak szólni a szüleim? Elmondjam nekik? :S Többi lent

Figyelt kérdés

4 és fél hónapja járok egy sráccal.(Titokban) Nagyon szeretem.Viszont szerintem ha bemutatnám a szüleimnek akkor eltiltanának. (Kedves aranyos srác,nincs se tetoválása se piercingje stb..)csak hát jóval idősebb nálam:(

én 14L (15 leszek májusba) a barátom 21 F :S

Nagyon nagy a korkülönbség tudom. De mit tegyek szerintetek ? És ráadásul anya régóta ismeri. Tartsuk titokba? és ha igen meddig?

kérlek ne szóljatok be mert én is ismerem kb 3 éve és tudom hogy nem AZT akarja tőlem. kedves és figyelmes srác :) és nem fogom sokat váratni (de ez mellékes)

szerintetek mi legyen? hogy álljak anyuék elé?:/

14L


2011. ápr. 17. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez nem nagy korkülönbség, szal' nem parázz. SZERINTEM!
2011. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem fognak örülni, azért a mentők számát jegyezd fel. Szerintem tényleg sok a korkülönbség és én sem örülnék neki. Ti tudjátok, de azért okosan.
2011. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha legalább anyukádnak elmondod, és beszélj vele a védekezésről, ne félj megkérdezni, az anyukád segíteni fog, bízz meg benne. Mivel te még fiatal, tapasztalatlan vagy, jobban jársz ha megbeszéled vele, minthogy utólag amikor vmi galiba történt értesüljön (elveszítenéd a bizalmát, és mérges lenne rád akkor). És ez igen, rátartozik, elvégre az anyukád.
2011. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
necces, de talán inkább a nem sok felé hajlik a szitu. Ha csak egy kicsit is. A szüleid te ismered. Okosan.
2011. ápr. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

de hogy mondjam el nekik?

szia anyu,apu ő itt a barátom?

és odaállítok egy férfival :D

kb elájulnak:S

szóval kéne egy "felvezető" szöveg vagy ilyesmi:S

2011. ápr. 17. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
pl.: ő itt Tibi, az unokátok apja. ;) am ne parázz. Majd jön magától a dolog. Amit eltervezel úgysem jut majd eszedbe. Nem kell már előrre stresszelni.
2011. ápr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Anyu,Apu!Ő az a férfi,aki bele fogja helyezni a 14 éves gyerek-tini testembe a körülmetéletlen merev felnőtt testrészét.
2011. ápr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, anyukád már rég tudja. A szülő nem vak.

Annak van oka ha állandóan ott lófrál az a srác.


Nem mellesleg én sem gondolom egészségesnek ezt a korkülönbséget, ami rémitő benne hogy miért nem keres vagy talál magához korban/lélekben/fejlettségben illő párt. Gondolom a korosztályától csak a visszautasitást kapta, ennek azért jellemzően meg is van az oka, ezen te is elgondolkozhatnál.

2011. ápr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Idősebb korban ez nem gáz korkülönbség, de talán most még annak tűnik.

De megvannak az előnyei is, talán a barátod nem annyira felelőtlen, mint a veled egykorúak.

Szerintem is mond el a szüleidnek. Főleg anyukádnak, aki lehet, először tiltakozni fog, de végül inkább segít.

Az én anyukám pl. azt mondta, hogy inkább járjunk haza azért, minthogy az utcán, vagy autóba csináljuk. És gyógyszert is eljött felíratni velem.

Sok sikert!


Még egy dolog: ha először tiltakozik, ne haragudj meg rá, ez természetes reakció! Nyugi, gyorsan meg fog nyugodni! :)

2011. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit keres egy 21 éves egy 14 évessel? Azzal a sráccal baj van; gondolkozz el, hogy miért nem talált a korosztályában senkit.
2011. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!