Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tart engem "csak" barátnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tart engem "csak" barátnak?

Figyelt kérdés
Van 1 lány (16) aki nekem nagyon tetszik, sőt szeretem és ő csak barátnak tart, illetve ezt mondja, mert a viselkedéséből ítélve (és mások véleményét meghallgatva) van amikor többet akar mint barátság!! Ennek ellenére most összejött egy másik sráccal. Én ezt elfogadtam, de nem értem. Miért van az hogy a viselkedése mást mutat(nem csak nekem) mint amit ő mond???
2011. ápr. 17. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl közvetlen?
2011. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nemjó kategória...de egyébként nemtudni hogy hogyan viselkedtél vele...énis jártam már így h túlfeszítettem a húrt és inkább csak barátságot akart
2011. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert biztosan beszélgettél vele meg ilyesmi barátnős dolgokat csináltál.

Ugratni kell,megnevettetni és megcsókolni.Egyszóval tettek kellenek elsősorban nem szavak.Főleg egy kiscsajnál.

2011. ápr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Lehet, azt se tudja mit akar, csak sodródik az árral, aztán ha jön egy rámenősebb pasi, annak a barátnője lesz.


Állj a sarkadra, és győzz, kerítsd a hatalmadba, legyen a tiéd.


(ezek a szövegek most mennek a tévében, azért írom)


Olyan lesz a világ, amilyenné formálod, amit csak elképzelsz valóra válik, cselekedj amíg nem késő :D

2011. ápr. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó hozzászólóval, szerintem sem tudja a csaj, hogy mit akar, és ez így elég gáz, mivel ezzel bánt téged! Ne hagyd magad! Vagy lépj tovább vagy ülj le vele beszélni, légy határozott és mond meg, hogy döntsön, de ha nemet mond, akkor utána már nincs visszaút!
2011. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!