Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólítanám az "ex"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólítanám az "ex" nevén a barátnőmet?

Figyelt kérdés

14 évesen volt egy plátói szerelmem, de soha nem lett belőle semmi. Most, tíz évvel késöbb megismerkedtem az első barátnőmmel.

Szeretem, és rajongok érte de nem vagyok szerelmes. Legalább is hiányzik a rózsaszín köd.

Ami ennél is rosszabb, olykor a tíz évvel korábbi lány nevén akarom megszólítani. Pedig ahhoz a lányhoz már régen semmi közöm.

Mit tehetnék?


24/f


2011. ápr. 18. 00:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát... nehéz kérdés. Föképp egy 24 éves férfitól.

Vörös a lány?

2011. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy bele szerelmes akkor szerintem ne rabold a lány idejét feleslegesen mert később nagyon csalódott lesz és az neked sem lesz jó érzés. 24/L
2011. ápr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Még annyit, hogy a fiúknál ahogy észrevettem nagyon megmarad az első szerelem mégha plátói is. Hozzá hasonlítasz minden lányt. Dehogy miért akarod az ő nevén szólítani azt nem tudom.... mi lehhe ha felkutatnád a régi lányt? :)
2011. ápr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már megtettem pár évvel ezelött. Meglehetősen bunkó módon viselkedett.

Nem "rabolom". Legalább is remélem, hogy nem és nem is bántom. Ő is így van vele csak ő a volt pasijaként nevezne. Ellenben neki más lehet az oka mint nekem. Szerencsére meg tudjuk beszélni és meg is beszéljük az ilyesmit.

2011. ápr. 18. 07:29
 5/13 anonim ***** válasza:

OFF: Mi ez a nagy vörös-mánia?:D Pár éve még egy fiúnak se tetszett, amikor én befestettem... vagy csak az eredeti jó?

Válasz: Mondd el ezt neki, mert ennek így semmi értelme... Ha nincs szerelem, szánalomból ne maradj mellette, fiatal vagy.

2011. ápr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Éppen azt magyaráztam. Tudja és ő is így van velem.
2011. ápr. 18. 09:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Na várjál... egyikőtök semszerelmes és ezt tudjátok is mégis együtt vagytok? Meddig? Amíg (hamarosan) nem jön egy harmadik?
2011. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jó kérdés. Ha tudnám az jó lenne.


Nem kérdeznék itt ha tudnám a hogyant.

2011. ápr. 19. 01:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még most beszéljétek meg, hogy inkább legyen vége. Egyszer én is belefutottam egy ilyen kapcsolatba de sajnos én is gyáva voltam otthagyni, gondoltam hátha mindkettőnk részéről megjön a szerelem.... végülis a fiú mondta azt hogy inkább járjunk külön utakon. Így utólag nézve nagyon örülök, hogy akkor így döntöttünk még időben!
2011. ápr. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen erre már én is gondoltam, de nagyon rosszul esne. :-(

Csak az a baj, hogy nagyon jól érzem vele magamat. Mellette észre se veszem, ahogyan telik az idő és gyakran hiányzik ha nincsen velem. Szóval ez valami több mint kedvelem valami szeretem de nem szerelem.

Tudom, hogy ezzel ő is így van.

Ha összeveszünk akkor pedig mindkettőnk véletlen baleseteket szokott szenvedni és nagyon vacakul van.


Lehet morbid, de az jutott az eszembe megbeszélnék vele egy időintervallumot. Pl.:még két hónap. Ha addig se változik akkor ennyi. Legalább megpróbáltuk.

2011. ápr. 19. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!