Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszataszito, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszataszito, ha egy lany festi a kormeit, pedig rovidek neki?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az visszataszító, ha amiatt késik el mindenhonnan, mert ezzel tököl :)
2011. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem
2011. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Miféle hülyeség ez? Az a visszataszító ha 3 m-es, azontúl már tök mind1 mit csinál vele...
2011. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem inkább az a visszataszító, ha kifesti és hagyja, hogy lekopjon az egész. Főleg egy piros vagy fekete lepattogzott köröm tud undorító lenni.

Az tök mindegy, hogy rövid vagy hosszú a körmöd van és fested. Egy a lényeg, hogy ápolt legyen, amibe beletartozik az is, hogy tartsd rendben, és ne hagyd,hogy lepattogjon, mert az igénytelenséget sugall.

2011. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Tévedés! Kezd divatbajönni a koptatott körömlakk
2011. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%
:D Sosem fog divatba jönni, mivel nincs is olyan. Csak a sok majom tinédzser azt hiszi, hogy ezzel menő, nincs idejük újrafesteni, meg ugyebár leszarják, mert ők megtehetik, így is kapósak. Hát a nagy frászt, undormány az egész. Szerintem a pici köröm + körömlakk kombináció a legocsmányabb. Meg a műköröm, de az mindenféle verzióban, akár csak sima francia, akár csicsás hellokitty-s, borzalmas és értelme sincs.
2011. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem mondtam hogy 40 évesek körében jön divatba. Természetesen tinikről van szó.
2011. ápr. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Darcy01 ***** válasza:
56%

Én mindig rövidre vágom a körmeimet, tehát NEM tövig rágott körmeim vannak. Szerintem rövid körmökön ugyanolyan szépen, ha nem szebben mutat a lakk.


De lekopott körömlakkal én sem mennék ki az utcára, inkább lemosom két nap után, minthogy igénytelenül nézzen ki.

2011. ápr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
az visszataszító ha rágja a körmeit (F/25)
2011. ápr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!