Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiuknak kell borotválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiuknak kell borotválni?

Figyelt kérdés
A fiuknak kell borotválni a pénisz környékét? És ha igen kb hány éves korban kell elkezdeni? A nők hogy szeretik jobban?
2011. ápr. 18. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell.A lányoknak sem kell, csak max ha párjuknak jobban tetszik akkor leszedhetik.Én lány vagyok de én jobban szertem ha egy fiúnak szőrös ott lent.

26

2011. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább csak nyírja rövidre. Ráér akkor, mikor már a csajok is látják azt.

Szerintem.

2011. ápr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom borotválja, de, hogy mikor kezdte el, vagy kezdik el a pasik azt nem tudom.

Én úgy szeretem ha borotválva van, de Nálunk ez fordított esetben is így van, Ő is azt szereti.


21/L

2011. ápr. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezt a pároddal érdemes megbeszélni, hogy ő hogy szeretné, de talán ennél is fontosabb, hogy te akarod-e? Én például hülyét kapok attól ha egy srác az arcán kívül máshol is borotválja magát, én nem tartom ezt a divatot férfiasnak, de ha valaki így érzi jól magát, akkor tegye.
2011. ápr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik volt osztálytársam állandóan a tökét vakarta mert mikor nőtt vissza a szőr akkor szúrta,meg viszketett neki, persze nője az nem volt, szóval amíg nincs csajod szerintem full fölösleges. Meg ha lesz akkor is esetleg akkor ha ő meg kér rá, ha nem akkor minek?
2011. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nemkell
2011. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nincs ilyen, hogy kell, de a nőknek gyakorlatilag kötelező, nekünk legalább jól megnyírva fazonra (saját vélemény)

24F

2011. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A férjem borotválja, mert én imádom. Előtte nem csinálta, mert az exének jó volt úgy is, ahogy van.
2011. ápr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen kell borotválni! Szerintem ez fiúknál is épp olyan alapvető dolog, mint a lányoknál. El lehet kezdeni akár, már akkor is amikor elkezd nőni, de soha se késő, lényeg az, hogy kezd el borotválni! Ha eddig nem tetted, akkor most itt az ideje! Borotváld le teljesen csupaszra! Majd meglátod milyen kellemes érzés.
2011. ápr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne alapvető dolog? Mindenki döntse el maga!

Szóval kedves kérdező, ahogy gondolod, ahogy neked kényelmesebb!

2011. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!