Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki tetszik, már is úgy ítéli mindenki, hogy szerelmes is vagyok belé?

Figyelt kérdés

Meg ha tetszik valaki, már rögtön a "pasim"...

(a másik)Istenem, ha nem is ismerem hogy lennék belé szerelmes? Bele szeretek a külsejébe, de akkor se ismerem. utólag meg kiderül, hogy egy bunkó balf*sz akkor is annyira fogom szeretni? NEM. Nem tudom miért keverik össze egyes emberek a valódi érzelmeket és a felületes dolgokat.

Jó pár hónapja beszélgetek MSN-en egy sráccal meg többször találkoztunk is, de miért várják el tőlem, hogy rögtön járjak vele? Ráér az még, nem?

Meg miért gondolja úgy a fiatalok 90%-a, hogyha az első/második randin nincs smár, akkor nem is akar tőle semmit az illető?

És még valami.. ha két ember(egy fiú és egy lány) találkozik, azt miért kell rögtön randinak venni? Én vagyok a hülye, hogy ezt nem rögtön randinak vettem, és csak sokkal utána esett le, hogy randizok?

Most komolyan mindenki ilyen komolytalan, vagy csak én maradok le folyton?

14 évesen minek jó valakinek, ha a fél suli arról beszél, hogy felcsinálták és majd nem teherbe esett? Ez nagyon gázos... Meg úgy ez az egész dolog. Bocsi az egyszerre sok kérdésért, de valaki nyugtasson meg, hogy én még normálisnak számítok, én nem baj az, hogy nem vagyok hajlandó három hónap után járni valakivel, és nem váltogatom hónaponta a "szerelmeimet", és nem játszom meg magamat a fiúk előtt, mint a mostani lányok. Játssza az eszét, azt hiszi mindenkinek tetszik, de nem képes felfogni, hogy mögötte mindenki lerib@ncozza.


Így utolsónak: Nem vagyok ronda, se féltékeny a idióta **csákra, csak indulatos, és röhögni tudnék az egészen.


Egy 15 éves lány


2009. márc. 3. 21:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jó a hozzáállásod, ezt tartsd is meg! A kérdéseid...hmm...gyakorlatilag mindegyikre ugyanazt tudom válaszolni: főképp a te korosztályodra (14-15év) jellemző ez a fajta viselkedés. Még túl komolytalanok, nem elég érettek és nincsenek teljesen tisztában egy igazi kapcsolat jelentésével. Ha egy hímneműt és egy nőneműt együtt látnak, rögtön viháncolva mondogatják, hogy "szerelmesek". Plusz, hát a felszín... még épphogy csak elkezdenek megérni, azt hiszik, hogy ha valakit helyesnek/szépnek találnak külső szempontjából, akkor szerelmesek az illetőbe.

Ezek szerint neked komolyabb a gondolkodásod, és látod, hogy mi hogy van. Egyáltalán nem vagy hülye, normális a gondolkodásod, és ne aggódj, nem vagy vele egyedül. :) Még ha a környezetedben sok is a komolytalan, a világban jónéhányan gondolkodnak úgy, mint te, és ez a helyes. Maradj meg ilyennek, ne hagyd, hogy elbutítsanak, ne törődj az éretlen viselkedésükkel. :)

2009. márc. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!