Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik egy fiú és ti kezdeményeztek nála, mik lehetnek azok az okok ami miatt később mégis elutasítjátok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudnál mondani konkrétumot, kort én nemet? :)
2011. ápr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pl. mégsem olyan, mint amilyennek mutatta magát. Sok mindenben lehet csalódni. A belső értékek, vagy azok hiánya csak később derülnek ki.
2011. ápr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1., 23 éves fiú vagyok. :)

2., nem játszom meg magamat, az előbb utóbb úgyis kiderülne, nyilván semmi értelme nem lenne. Nem vagyok rámenős, először csak úgy beszélgetek a lánnyal mintha egy haverommal beszélnék. Később aztán, ha a hölgy személyisége is tetszik, jól érzem magam vele, igyekszem kimutatni hogy komolyabban érdeklődöm és nem csak megfektetni akarom. Például meglepem valamivel amit én készítek, az azért mégiscsak valami személyes, és szerintem mutatja hogy szánok időt és energiát arra hogy a kedvében járhassak. Odafigyelek arra amit mond, figyelek az apróságokra is, mi az amit szeret, mi az amit nem szeret...


Valamit rosszul csinálnék, ha akkor is elutasítás a vége ha nem én kezdeményezek? (gondolom igen :))

2011. ápr. 18. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem működik a "kémia". Van ilyen. Vagy mégis valamit mindig elrontasz, Ez nem kell, hogy egy dolog legyen, Sokszor sok apróság. Kérdezted már tőlük?
2011. ápr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem még rá sosem. Milyen apróságokra gondolsz?
2011. ápr. 18. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet a pletykák miatt. Hány kapcsolatlehetőség úszik el ezen... Nem tudom milyen az élethelyzeted, de sztem ez is számításba jöhet(esetleg gondold végig kik azok akik keresztbe akarnak tenni neked). Remélem nem ez az oka.
2011. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem nem, pletykák, vagy harmadik személy közbeavatkozását kizárom ebben az esetben ami miatt most feltettem a kérdést, nincsenek közös ismerőseink, nem is ugyanabban a városban élünk. Persze nem zárhatom ki hogy valakitől tud valamit rólam, de nagyon nem tartom valószínűnek. Viszont ami biztosan hibám, hogy nem vagyok egy nagydumás srác, valamint lassan nyílok meg és engedek közel magamhoz bárkit is.
2011. ápr. 18. 14:47
 8/8 A kérdező kommentje:
...közbeavatkozását nem tartom valószinűnek ebben...
2011. ápr. 18. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!