Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Számotokra milyen egy bomba nő?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat..
2009. márc. 4. 10:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Neveket is kérek!:D És még valami; a párkapcsolataitokban is ezt az ideállt keresitek?:)
2009. márc. 4. 11:12
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Bomba nő :Szép arc ,félközép hosszú haj lehetőleg barna vagy fekete,esetleg egy ór vagy egy köldök piercing.Igényes nőies megjelenés szolid de divatos ami egyben elegáns.Barna feszes bőr,kerek popsi,látványos csípő,vékony comb,160-165 cm es magasság,zöld vagy barna szem.Feszes mell de nem túlzottan nagy.Enyhe smink egy kis szájfény ami nem utcalányos.


Kiábrándító :lenőtt haj,köröm,összenőtt szemöldök,dohányzás még ha egy bomba nő aki halálosan szerelmes belém esélyt sem adnék neki,ne k urválkodjon,ne járjon kocsmákba flörtölgetni,ne legyen diszkópat-kány meg túlzottan divat mániás ,ne hordjon stílustalan dolgokat pl: csukló védő meg hasonló bóvli gyerekes dolgok,tetoválás a felső testen kiábrándító számomra,kirívó öltözet,esélyt nem adok olyan nőnek aki nála jóval idősebb pasik társaságát élvezi a pénz és a kocsik miatt még ha amúgy rendes lány akkor sem már elvből.


Ami a bomba nőre vonatkozik ilyen nagyon ritka nincsenek nagy igényeim ,de amit fentebb írtam az a minimum ami a kiábrándító dolgokra vonatkozik.

2009. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a részletes véleményt!:D Mások szerint ?:)
2009. márc. 4. 11:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem egy nőben ha kedves és aranyos aki megértő.Nemszeretem ha egy nő a zenei ízlésének öltözik fel.Attól hogy szereti a rockot amit én is nem kell még acélbetétesben és szakadt nadrágban igénytelenül menne.Az őrületbe kergetnek az is rap meg emonak öltözött lányok.Lenézem őket még ha amúgy okos és kedves akkor is.
2009. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Szőke, kék szemű (svéd úszónő) és szeresse a PAPÁT. Nekem ilyen a barátnőm!!!!!!!!!!!!!!! :))))
2009. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a magas vékony lányok tetszenek,mivel én is magas vagyok.. Imádom a hosszúkás vékony arcot..a fekete,hosszú, enyhén hullámos hajért szintén megveszek :)


Legyen kedves..és egy kicsit visszafogott lány..de ha kell lehessen vele hülyülni is :)


A szeme színe is mindenképpen fekete vagy nagyon sötét legyen :)

Csak magamért szeressen.. szegénységben gazdagságban..

Valamint ne legyen hűtlen..öltözködés terén legyen modern..de ne pláza cicás..


a volt barátnőmről beszéltem az imént.. :( :)

2009. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Zuhanyozás után is legyen szép, nem csak szexi cuccban, és sminkben.

Legyen nőies, gyengéd és törékeny.

Lhet fekete, vagy szőke, vagy barna, de ne fesse a haját!

Jó, ha tud főzni, és nem fél a házi munkától. Ne cigizzen, ne igyon, no drog.

2009. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
11:59-es vagyok. Ja, és ha egy nő reggel, mikor felkelünk, és smink nélkül is gyönyörű, (és egyébként se sminkeli magát), na az a bomba nő szerintem.
2009. márc. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
A szépség elmúlik,a kedvesség és az ész megmarad:-)
2009. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
közepes nagyságú cicik,szép kerek fenék,max 170 magas,lehetőleg barna hajú és szép arcú
2009. márc. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!