Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar egy lányt ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar egy lányt ha a fiúnak foltokban kihullott a haja? :S És azért mert a barátnőm most hagyott el 3 év után és a rengeteg stressz miatt. (19 éves fiú)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 21:57
 1/4 Moszuke ***** válasza:
23%

amúgy mi stresszelni valója van egy 19éves srácnak?


nem hiszem, hogy emiatt hagyott el, van ott más is szerintem.

2011. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ez miatt hagyott el... azért hagyott el mert egy "spanom" szépen bekavart nekem :/ és az a stresszelni valóm van, hogy nemrég vesztettem el a papám, kidobott most a bnőm, és kiderült h pánik beteg vok...
2011. ápr. 19. 22:04
 3/4 A kérdező kommentje:
És valahogy leakarom kötni magam...
2011. ápr. 19. 22:05
 4/4 anonim válasza:
Lekötnéd magad? hmm ajánlom a helyesírási szótárat, és ha végeztél, már van is hajad ;)
2012. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!