Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom felejteni mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni mit tegyek?

Figyelt kérdés
El akarom felejteni fojton o jar a fejemben es nem birom kiverni a fejembol mit tegyek??????????
2009. márc. 4. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
hm.. ne felejtsd el, szeresd. ha pedig muszáj, csak szenvedj. mást nem tehetsz. :(
2009. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
ha lehetőséged van vele összejönni járjatok!
2009. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ne gondolj rá

próbálj meg kiábrándulni belőle...

vagy járj el bulizni, legyél emberek között, szórakozz

amikor otthon vagy akkor is foglald le magad pl tanulj, olvass, nézd a tv-t, játssz valamit a számítógépen, mindegy mit csinálsz, csak kössön le

kicsit változtass magadon pl új frizura vagy ruhák, akkor talán nyitottabb leszel az új dolgokra

de ami a legfontosabb: elhatározás kérdése az egész, amíg nem vagy benne 100% biztos, hogy el akarod felejteni és már nem látsz semmi reményt arra, hogy együtt legyél vele és ezzel teljesen tisztában vagy... csak akkor sikerülhet

2009. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mérlegelj! Vegyél elő egy lapot írd az egyik oldalára, hogy miért igen a másikra, hogy miért nem!

Ráfogsz jönni magadtól, hogy melyik a dominánsabb.

Egy új kapcsolat sokat segíthet.

Ne nézegesd a fotóit, iwiw-en stb. Foglald el magad valamivel. Egy kis környezetváltozás is jót tesz!

Fog az menni, ne aggódj!

2009. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Tudom min mész keresztül, én is voltam már így. Minden Rá emlékeztetett, minden percben Ő járt a fejemben... Azt javaslom ne kűzdj ez ellen, ha arra koncentrálsz, hogy nem szabad Rá gondolnod, tuti csak őrá tudsz gondolni. Inkább ha eszedbe jut, idézd fel a szép emlékeket, vagy ami tetszett benne, külsejét... a lényeg, hogy ne azt mondd magadban a francba már megint csak őrá gondolok. És közben, ahogy előttem írták foglald le magad, járj el mindenfelé, olvass, játssz, sportolj... Hidd el, egy idő után azon kapod magad, jéé már nem gondolok rá annyit. Kitartás! Minden jobb lesz!
2009. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.Hogy fereertes ne legyen meg nem jartunk csak majdnem.S en aszt hiszem h nem is akarom elfelejteni de az megrosszabb h nm felejetem el foleg h mar nagyon reg nm lattam egyre jobban hianyzik es nagyon sokat gondolok ra.Teljesen nm vagyok biztos benne h el akarom felejteni de talan jobb lenne.Es eppen aszt teszemfelidezem az emlekeket es nagyon rosszul erzem magam h mar nagyon reg nm lattam ojan hianyerzetem van mindenkeppen kiprobalom h lekossem magam es koszonom az otleteket
2009. márc. 5. 15:34
 7/13 A kérdező kommentje:
ha nm fog menni akor talan meg azert is fogok kuzdeni erte h esetleg valami osszejojon de ahoz tobbet kene lassam de nm tudom vagy talan megse kuzdjek erte????????????
2009. márc. 5. 15:35
 8/13 anonim válasza:
80%
Sajnos most énis pont ugyanígy érzek mint ahogy kérdező :S
2009. márc. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok:

döntsd el, hogy el akarod-e felejteni vagy nem

de legyél reális, gondold el, hogy mennyi esély van arra ilyen feltételek között, amik most vannak (itt gondolok arra, hogy távolság, ő érzései irántad) együtt legyetek és ha úgy gondolod, hogy így is lehetséges, akkor tegyél egy próbát, de ha nem, akkor csináld azt, amit a korábbi válaszomban már leírtam

és ne várj a csodára, gondolom még fiatal vagy ne pazarold az idődet arra, hogy olyan valakivel foglalkozol, akivel nem lehetsz együtt! ez most lehet kicsit keményebb megfogalmazás, de hidd el nekem, tapasztalatból beszélek! sok sikert!

2009. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom de meg nm tudom mit is akarok tenni egy kis idore van szuksegem,talan jobb lessz ha igy maradunk ahogyan most vagyunk"baratok"de ha torteneik valami pozitiv akor mar megint megvaltozik a velemenyem nagyon osszevagyok zavarodva
2009. márc. 7. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!