Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam a srác?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki nagyon bejön. Pár hónapja az egyik sulis előadáson egymás mellé kerültünk, és kb 2 órát úgy kellett ülnünk. Amikor leült, elkezdett szórakozni a haverjaival h ki cserélne vele helyet stb..(nem vagyok vmi népszerű az osztályban, hála a srác legjobb haverjának aki utál, mivel az osztályon kívül viszont sok barátom van, és a legtöbb az ő haverja is, ez zavarja, nemtudom miért) viszont utána az előadás alatt nagyon közel ült, végig egymáshoz ért a lábunk, meg karunk ha kicsit arrébb húzódtam ő közelebb jött. Mostanában meg sokszor bámul, ma már a szemünk is összeakadt nemegyszer, meg volt egy olyan feladat nyelvórán hogy magyarázza el nekem az anyagot (mert nem voltam) akkor is végig mosolygott.....Nem értem, ha annyira nem bír, hogy ott nyafog hogy cseréljen helyet valaki vele, akkor utána mér ült mindig közelebb, meg miért bámul?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de tényleg nem tudom mi van:S


2011. ápr. 20. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű. 100% hogy szeret de nem merte felvállalni a barátai előtt mert attól is fél hogy ők mit gondolnak róla. ezért eleinte persze úgy tett mintha az ő szemében se lennél népszerű de igazából nagyon örült hogy melléd ült csak a többiek előtt tett úgy mintha nem örült volna.


Remélem sikerült érthetően leírnom.

2011. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet meghatározni. Lehet szívat lehet tetszel neki. Nem tudhatjuk hallgass a női ösztönödre! :) Lehet hogy csak sajnál mert szekálnak és próbál barátságos lenni...
2011. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Köszi, értem mire céloztál:)

2. Hát az nem volt épp kedvesség, hogy ott ordibált hogy ki cserélne vele helyet..amúgy nem szoktak szívatni

2011. ápr. 20. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki az előadás elején valóban el akart ülni melöled de utána ahogy folytatodtak a dolgok meg kedvelt ;):D 15/L
2011. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek aval is aki írta hogy szeret csak a barátai előtt nem úgy mutatja..ilyenek a fiúk, főleg még abban a korban, amikor nem elég komolyak én a csajozást még csak úgy viccből csinálják. Az idő múlásával majd meglátod, hogy hogyan viselkedik és többet fogsz tudni. Ilyenkor jobb ha hagyod hogy úgy alakuljanak a dolgok, ahogy akarnak. Csak arra vigyázz, hogy ne veszitsd el a női büszkeséged és ne hagyd magad megalázni. Csak abba menj bele, amiből nem lesz baj.
2011. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nem hagyom magam megalázni, meg semmi. Amúgy azóta már "rekordot döntöttünk" beszélgetésben:)1 nap alatt többet beszéltünk mint eddig 3 év alatt...

2011. ápr. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!